Ostukorv: 0

Nädala kokkuvõte: 8-14 juuni

Naiste rahvaliiga: Teisipäeval, 09.06, kohtus Tartu FC Heliose naiskond FC Jõgeva Wolves/Oshee-ga, kus pidime tunnistama vastase paremust seisuga 0:5. Pühapäeval toimus teinegi kohtumine, kui sõitsime külla Puhja SK Barca naiskonnale – sealse mängu tulemuseks jäi 2:2. Meie väravad lõid Raili Lellep ja Kerli Huik.

U17.II.II: U-17 Tartu FC Helios 1:1 U-17 Viljandi JK Tulevik. Treener Hindrek Teder: „Esimeselt kodumängult tuli ka esimene punkt. Olime mängus küll domineerivam pool ja alustasime kiire väravaga, kuid vastastel õnnestus viigistada. Paraku rohkem võimalusi kumbki võistkond enam realiseerida ei suutnud. Lõpuks tuleb rahule jääda ka viigipunktiga, kuna päris mängu lõpus määrati Viljandi kasuks penalti, mille meie väravavaht õnneks tõrjus.“

U15: Tartu FC Helios 3:2 FC Tarvastu ja JK Tõrva ÜM. Treener Urmo Viickberg: „Vatuolulises mängus pidime vastase nappi 3:2 paremust tunnistama. Esimese poolaja võitsime 2:0, kusjuures vähemalt 2 korda päästis vastseid nende väravavaht oma uskutmatute tõrjetega. Paraku vastane sai kohe poolaja algul kiire vastuvärava ning mägupilt võrdsustus. Meie olime endiselt hädas võimaluste realiseerimisega, samas kui vastane kasutas oma momendid ära. Kuigi saime napi kaotuse, siis mängupilt oli kohati päris lubav. Töötame selles suunas, et hoida mängu jooksul head taset pikemalt ning vältima kõikumisi“. Meie väravad seekord Aigar Paejärvelt ja Harald Kusnetsilt.

U13: SK Tääksi 1:4 Tartu FC Helios. Treener Ivan O’Konnel-Bronin: „Teine võit järjest. Võib öelda, et surusime vastaseid terve mäng ja väravavõimalusi oli väga palju. Nendest olukordadest suutsime ära realiseerida neli. Henrik Sulg lõi ühe ja Kristjan Täär kolm.

U14 tüdrukud: Laupäeval käisid U14 tüdrukud Tallinnas Lasnamäe Ajaxi vastu mängimas oma teist meistrikate mängu. Treener Sander Teder: „Oli väga kuum ilma ning hakkasime varakult palli valdama ning vastaseid jooksutama. Plaan töötas ja vastased väsisid kiiresti ära. Tekitasime suurepäraste äärevahetustega väga palju ohtlike olukordi ning enamus ka ära lahendasime. Kahjuks jäi ohtralt ka rünnakuid lahendamata ning raiskasime olukordi. Kokkuvõttes tubli mäng tüdrukutelt ning vääritud 6-1 võit Ajaxi üle. Hetkel asume 2 võidu ning 6 punktiga ,kehvema väravate vahe tõttu, tabelis teisel kohal“.

U12: Tartu FC Heliose Punane grupp mängis eile Viljandi Jk Tulevikuga. Treener Karl Gustav Kärner: „Mäng lõppes 7-1 meie võiduga. Poisid näitasid head esitust meeskonnana, tekitati palju võimalusi vastaste värava all ja enamus suudeti ka väravaga realiseerida. Treenerina jäin poiste esitusega väga rahule. Meie poolt tegid skoori Stiv Starovoitov, Mattias Vija, Oskar Klaassen x2, Taavi Täpsi x2 ja Filippo Uggeri“.