Ostukorv: 0

Taaskord kaks võitu!

Kolmapäeval suudeti taaskord koduväljakul 4:0 alistada Rakvere JK Tarvas ja pühapäeval võideti FC Elva II võistkonda skooriga 3:2.

Kahe mängu peale sahistasid võrku:

Robert Taar

Tarvi suvi x3

Juan Pablo Muñoz Rubiales

Rasmus Lindmäe

Emanuele Uggeri

Tarva vastu kolmandat korda koduväljakul ja seda kuu aja jooksul. Seekord oli mõõduvõtt väikese karika nimel. Kui eelnevad kaks mängu lõppesid seisuga 3:1, siis seekord Rakverel auväravat lüüa ei lubatud! Selle asemel lõi hoopis koduvõistkond ühe rohkem.

Kui mäng Rakvere vastu oli üsna kindel, siis Elva vastu mängiti rabedamalt. Mäng algas vastaste juhtima minekust, peale mida saavutati viik. Poolajaks oli küll eduseis, kuid see muutus 61. minutil taas viigiks. Alles lõpuminutitel saavutati võit!

Pinged olid õhus nii väljakul, kui ka kõrval- mängu jooksul jagati 7 kollast kaarti, neist kaks ka võistkondade treenerile.

Sündmusterohke kuid võidukas mäng- kolm punkti tabelis juures!