Ostukorv: 0

FC Helios

FC Helios on jalgpalliklubi, mis asutati 2010-ndal aastal. Klubi tegevuspiirkonnaks oli ja on Tartu ning Tartumaa. Asutaja liikmeteks olid Andres Raudmäe, Tiit Lehtla ja Siim Sarv.

Läbi aastate on klubis üheks võtmeisikuks olnud Urmo Viickberg, kes oli ka üks esimestest treeneritest. Urmo on klubis pidanud erinevaid ameteid – neid mida klubis parasjagu vaja teha on. Seega on tulnud olla staadionihooldaja, bussijuht, sündmuste korraldaja jne. Täna on Urmo FC Helioses tegevjuht, noortetööjuht ja treener.

Veel üks oluline isik Heliose saamisloo juures on Jaanus Vislapuu – samuti üks esimesi treenereid klubis FC Helios. Tänaseks on Jaanus Võru FC Heliose tegevjuht ja treener ning arendab Võrus ja selle lähiümbruses  jalgpallikultuuri.

FC Helios liitus 2018 aasta alguses FC Tartuga, et tugevdada FC Heliose esindusmeeskonda III liigas.

MEIE VÄÄRTUSED

HOOLIVUS 

Peame tähtsaks igat klubiga seotud inimest ja soovime, et kõik tunneksid ennast suure perena ja hoolitseksid üksteise eest.

EDASIPÜÜDLIKKUS

Oleme oma mõtetes ambitsioonikad ja usume, et suure tahte ja töökusega on võimalik julgeid ideid ka täide viia. Kui meist kõik soovivad iga päevaga paremaks saada, siis on sellel suur jõud muutusi ellu viia.

LÄBIPAISTVUS

Hindame väga oma inimeste ja koostööpartnerite ausust ja avatust.

ISESEISVUS

Soovime kasvatada noortest mängijatest iseseisvaid inimesi, kellel on enesedistsipliini ja algatusvõimet, et elus läbi lüüa ja jõuda enda seatud eesmärkideni.

OMAVAHELINE KOOSTÖÖ

Jalgpall on meeskonnasport, mis eeldab pidevalt teistega arvestamist. Tähtis on omavaheline mõistev suhtlemine ja arusaam, et töötatakse ühise eesmärgi nimel.

SÄRA

Helios on nimi, mis peidab endas positiivset energiat, elujõulisust ja soojust. Soovime seda kõike endas igapäevaselt kaasas kanda ja särades teha ka teiste päeva positiivsemaks ja rõõmsamaks.