Ostukorv: 0

Treeningkeskused

Mart Reiniku staadion

mrg_staadion2x1080
mrg_staadion3x1080

2017 aasta suvekuudel täielikult renoveeritud ja uue põlvkonna kunstmurukatte saanud jalgpallistaadion. Staadioni mõõtmed on 45 x 72 m (laius x pikkus). See on FC Heliose klubi põhiliseks koduks, kus aastaringselt treeninguid ja ka võistlusi läbi viiakse.

Kunstmuruväljaku kõrval asub staadionihoone. 300-ruutmeetrises hoones paiknevad staadioni kasutajatele vajalikud ruumid, sealhulgas ooteruum, kontor, pesuruum ja garderoobid, invatualett kuhu pääseb hoone tagant ning sporditarvikute laoruum ja hoonet teenindavad ruumid.

Veeriku Kooli staadion

Veeriku 3
Veeriku 1

FC Heliose “esimene kodu” Veeriku Kooli staadion on klubi kasutada enamasti kõige noorematel jalgpallisõpradel. Tegemist on muruväljakuga kus viiakse läbi treeninguid ja võistlusi. Staadion asub Veeriku Kooli territooriumil, kus on lisaks muruväljakule kaks multifunktsionaalset spordiväljakut – rahvakeeli “jalgpallipuurid”. Talvisel ajal kasutatakse treeninguteks ka Veeriku Kooli spordisaali.

Tamme kunstmurustaadion

tammekunst
tammekunst2

Tamme kunstmuruväljak on kolmas väljak Tartus, mida meie klubi treeninguteks ja võistlusteks kasutab. Tegemist on 3-nda põlvkonna kunstmuru väljakuga, mille mõõted on 100x60m.

Kõrveküla staadion

kõrveküla spordihall 1080x500

Kõrvekülas on FC Heliosel kaks treeninggruppi ja harjutamine käib Kõrveküla kooli staadionil. Talvekuudel toimuvad treeningud Kõrveküla spordihoones.

Lähte Ühisgümnaasiumi staadion

l2htestaadion-1080x500
l2htespordihoone

Lähte Ühisgümnaasiumi staadionil treenivad Lähte alevikus ja selle lähiümbruses asuvad FC Heliose noored. Lähte staadion jalgpalliväljaku mõõtmed on 80x40m ja katteks on naturaalmuru. Talvised treeningud toimuvad staadioni kõrval asuvas Spordihoones.

Tabivere staadion

fctabiverestata
tabiverespordisaal

Tabivere jalgpalliväljak on naturaalmuruväljak, mille mõõtmed on 92x48m. Siin toimuvad Tabivere lastele treeningud ning ka liigamängud. Talveajal kasutatakse staadioni kõrval asuvat spordihoonet. Tabivere asub looduskaunis kohas, kus peetakse ka FC Heliose treeninglaagreid.