Ostukorv: 0

PVK Trading

PVK Trading OÜ sai alguse, kui hakati varustust pakkuma Pärnu Võrgpalliklubile. Neid saatis koheselt müügiedu ning loodi äriühing, et ka teistele spordiklubidele spordirõivaid pakkuda.

Leiti, et PANZERI on suurepärane partner Itaaliast, kelle kaup on kvaliteetne ja mugav ning kes peab kinni tarneaegadest. Sellest ajast on nad kasvatanud spordiriiete turuosa Eestis ja Baltikumis. 2012 aastast laieneti ka reklaam- ja tööriiete valdkonda. Reklaamrõivastena pakume peamiselt STEDMAN kaubamärgi tooteid, töörõivastest rootsi kvaliteetmärki Blåkläder.

TEAMSHIELD nime all toodetakse sublimatsioontooteid erinevatele spordialadele nagu korvpall, võrkpall, jalgpall käsipall. Tootevalik laieneb pidavelt ja kõik, kes soovivad omanäolised välja näha ning „hallist massist“ eristuda, saavad võimaluse disainerite abiga luua endale sobiva lahenduse.

PVK Tradingu eesmärgiks on pakkuda kvaliteetset toodet ja mugavat teenust oma klientidele. Reklaamtrükistena on meil võimekus toota kõik tekstiilile vajalikud lahendused! Sellepärast aitavad nad vajadusel kliendil rõivad ka kujundada, trükkida või tikkida vastavalt nende soovidele. Peaasjalikult ikka selleks, et klubid saaksid tegeleda oma põhitegevusega ja jätta kõik muu omaala spetsialistide hooleks.

FC Heliose pere on seni olnud koostööga väga rahul  ning soovitavad PVK Tradingu meeskonda ka teistele!

www.pvktrading.eu