Ostukorv: 0

MyFitness spordiklubi toetab FC Heliose Perepäeva


Meil on Teile rõõm teatada, et FC Helios alustas koostööd ambitsioonika ettevõttega My Fitness AS. Nende missioon on inspireerida, motiveerida ja toetada inimesi aktiivsele, tervislikumale ning paremale elustiilile läbi regulaarse liikumise. Meie klubi põhiliseks tegevuseks on samuti motiveerida ja toetada lapsi ja noori sportima läbi jalgpalli. Koostöös MyFitness spordiklubiga soovime, et ka jalgpalliklubis treenivate laste vanemad saaksid leida endale sobivad viisid treenimiseks ning MyFitness on suurepärane variant, kes pakub erinevaid treeningvõimalusi. Pühapäeval, 16. juunil, on tublimatel võimalus võita MyFitness Tartu spordiklubi poolt välja pandud auhindu. Lisaks toimub Perepäeva avamisel lühike hommikuvõimlemine MyFitness treeneri poolt.

My Fitness AS alustas tegevust 2008. aasta märtsis, avades oma esimese fitnessklubi Tallinnas, Viru Keskuses. MyFitness on kasvanud Eesti suurimaks spordiklubide ketiks, opereerides täna 20 spordiklubi üle Eesti: Tallinnas 14, Tartus 3, Narvas 1, Pärnus 1 ja Viljandis 1 klubi. 2014. aastal laienesid nad ka Läti turule ja täna tegutseb Riias 12 MyFitnessi spordiklubi. 2018. aastal avati MyFitnessi esimene spordiklubi Leedus, Vilniuses.

MyFitness klubides toimub üle 4 500 rühmatreeningu kuus ja valida saab rohkem kui 85 erineva stiili vahel, kus leidub sobilikke treeninguid nii algajatele, kogenenud treenijatele, lastele, noortele, eakatele ning esindatud on maailmas tuntuks saanud programmid nagu LesMills, Zumba, TRX, Body ART jne.

Suured-suured tänud, et annate panuse FC Heliose jalgpalliklubi tegemistele.