Ostukorv: 0

Nädala kokkuvõte: U17 ja U15 võistkonnad said taas väljakule

U17.II: U-17 Rakvere JK Tarvas 5:0 U-17 Tartu FC Helios. Treener Hindrek Teder: Esimeses liigamängus tuli leppida vastasvõistkonna paremusega. Esimene poolaeg algas kenasti ja püsisime konkurentsis. Korra tabasime karistuslöögist posti ja jõudsime ka peaga sihile, kuid viimane loeti siiski suluseisuks. Vastaste kontole jäi esimesel poolajal üks realiseerimata penalti ja üks kauglöögist löödud värav. Teisel poolajale minnes tegid mõlemad võistkonnad mitu vahetust ja mängu kulgu hakkas aina enam dikteerima koduvõistkond. Helios jõudis küll korra nurgalöögist sihile, kuid segastel asjaoludel läks nurgalöök kordamisele. Teisel poolajal lisas Rakvere veel neli vastuseta väravat – penaltist, nurgalöögist ja kahel korral vasturünnakust. Kahjuks ei kestnud me mängu lõpuni ja pärast kolmandat väravat varises kokku ka meeskonna moraal. Olukorra tegi Heliose jaoks raskemaks ka lausa kolm sunnitud vahetust tervislikel põhjustel.“

U15: Tartu FC Helios 2:1 Kohila Püsivus. Heliose U15 meeskond alustas hooaega võiduga, kui kodusel Tamme staadionil alistati JK Kohila Püsivus. Treener Urmo Viickberg: „Mäng oli võrdne ja võitluslik, kuid määravaks sai  parem realiseerimine ning erakordselt hea esitluse kogu meeskonna kõrval tegi ka meie väravavaht Mattias Põlm, kelle uskumatud tõrjed (s.h penaltitõrje) aitasid tabelisse kolm punkti võtta.“