Ostukorv: 0

Nädala kokkuvõte: 05.-11.september

Selja taga on edukas nädalavahetus. See nädal oli tihedalt täis mänge, Kääriku cupist kuni EMV turniirini. Üldkokkuvõttes läks noortel väga hästi ning koju toodi ka karikas.

2009:

Pühapäev, 11.09.22
Helios 2009 Punane vs. Tallinna JK Legion (09)

Mängu alguses tegime väga palju individuaalseid eksimusi ning üks neist eksimustest karistati ka ära ning vastane asus varakult 1:0 juhtima, see jäi ka esimese poolaja ainsaks väravaks. Teisel poolajal saime meie enda kätte initsiatiivi ja kontrollisime palli, suutsime palju ohtlikke olukordi tekitada ning lõime 1:1 värava. Teise poolaja keskel tuli vastase karistuslöögist tsenderdus täiesti üksi kastis olevale vastasele jala peale, kust vastane sai jällegi juhtima. Me proovisime seisu parandada ning peale vastase väravat suutsime üsna kiiresti tagasi lüüa 2:2 värava ja sellega mängu viigistada. Mängu lõpuminutitel lõime veel ühe värava, kuid kohtunik vilistas suluseisu.

Protokoll

2013 punane:

L, P 11.-12.september

Sel nädalavahetusel osalesid 2013 punane lapsed väga edukal kahepäevasel Kääriku Cupil. Hoog oli lausa nii hea, et alagrupp läbiti ülekaalukalt ilma kaotusteta. Kokku oli 5 mängu, 3 võitu ning 1 viik.

Esimene mäng peeti Pärnu JK Poseidoni vastu, kus esimese värava lõi Poseidon meie mängija abiga oma väravasse. Seejärel peeti tasavägine mäng, kus meie mängijad tulid seisuga 2:1 võitjana välja.

Teine mäng toimus Tartu JK Tammeka 2014 (sinine) vastu. Mäng oli väga tasavägine. Seisul 1:2 lõi vastane penalti ning seisuks sai 1:3, kuid meie noored seda asja niimoodi ei jätnud ning asusid tugevalt rünnakule. Edukatest rünnakutest saadi ka lõppseisuks 3:3 viik.

Turniiri kolmas mäng oli meie enda Võru Heliose vastu. Mäng oli ülimalt edukas Tartu Heliose lastele, kuid kahjuks mitte Võrule, väravaid löödi igast nurgast ning lõpptulemuseks tuli 11:0 võit Tartule.

Neljandana seisis ees mäng FC Flora Rohelistega. Poistel oli hea hoog sees ning koostöö jõul suudeti mängu lõppseisuks saada 2:0 meie kasuks.

Finaalis mängisime FC Elvaga. Oli väga põnev ning meeleolukas finaalmäng, kuid sellest tasavägisest mängust väljusid võitjana vastased 1:2 seisuga.

Siiski ei pea kurvastama, sest lõppkokkuvõttes oli suurepärane turniir, seda näitab ka turniiri II koht!

Protokoll

Treener on väga rahul kogu turniiriga ning lastele oli see kindlasti väga arendav nädalavahetus!