Ostukorv: 0

Nädal 39: Võõrsilmängude nädal noorte meistrivõistlustel

Aasta 39. nädalal olid FC Heliose noorte võistkonnad külaliste rollis.

U17 liigas andsid meie poisid väärt lahingu Tallinnas Nõmme Kalju FC eakaaslastele, kui poolaja pausile mindi viigiseisus, mäng lõpes siiski 5:0 võõrustajate võiduga.

U15 Esiliigas tegid Heliose noored Tartu siseasjas 1:1 viigi JK Tammekaga.

U14 poisid külastasid JK Tallinna Kalevit, tagasi tuldi 0:6 kaotusega.

U13 Tüdrukud pidasid maha järjekordse emv turniiri, Tallinnas võeti mõõtu juba tuttavate tüdrukutega JK Kalevist, JK Tammekast ja Saku Sportigust.

U13 Lähte noored viigistasid 2:2 Viimsis sealse MRJK noortega. Mäng oli grupi liidri vastu, kus poisid mängisid mehiselt. Veel 3 minutit enne mängu lõppu juhtisime 2:1, kuid Viimsi maruline surve toimis ning lõpuvile kõlades nätas tabloo 2:2 viiki. Sellegi poolest oli viigipunkt väga väärtuslik.

U13 vanuses Tartu FC Helios käis külas Võru FC Heliosel. Tartu poisid suutsid esimese poolajal 1:2 kaotuseseisu pöörata 4:3 võiduks.

U12 võistkond käis samuti külas Võru Heliosel. Seegi mäng oli tasavägine ja lõpes 1:1 viigiga.

U11 vanuses võõrustas Pärnu JK Poseidon Tartu FC Helios Kollane tiimi. Avapoolajal oli tunda, et seljataga on pikem bussisõit, kuid teisel poolajal olid poisid erksamad ning mängupilt parem. Kahjuks sellest ei piisanud ning mäng lõppes kodumeeskonna võiduga 5:2.

U10 Heliose Punane ja Kollane võistkond madistasid emv tunriiri raames Viljandi JK Tuleviku ja FA Tartu Kalev noortega.