Ostukorv: 0

Hillar Otto Memorial & liigamängud

Kõrveküla 2009-2010 osales laupäeval ja pühapäeval Hillar Otto Memorialil, kus 2009 vanusegrupis saadi 5. koht.

U17 võitis Eliitliigas FC Elvat 4:2. Esimene poolaeg oli täielikult meie kontrolli all – omasime palju võimalusi väravate löömiseks, millest kaks suutsime reliseerida ja Elva noormehed said meie värava ees vaid mõnel korral kerget ärevust tekitada. Kaks võtmemängijat tuli esimese poolaja lõpus vigastusega välja võtta ja vahetustega sai mängu rütm häiritud, mis andis vastastele võimaluse oma mängu käima saada. Teine poolaeg oli võrdsete mäng nagu näitab ka teise poolaja seis. Kuigi pidime viimase veerandtunni ka vähemuses mängima, siis suutsime kolm punkti koju jätta.

Helios 2010 A ja B võistkonnad osalesid nädalavahetusel Hillar Otto memoriaalil. A meeskond lõpetas tugeva turniiri 4.kohaga. Esimesel päeval võideti kõik mängud väga ilusa ja võitlusliku mängupildiga, millega tagati poolfinaali koht. Treener Sander Teder: „Kahjuks kohamängudes enam seda võitluslikku poolt poiste silmis näha ei olnud ja kaotati mõlemad mängud. Turniiri peale 4.koht on ikkagi super tulemus ning võrreldes eelmise aasta sama turniiriga, siis areng on poistel olnud väga suur. Viimasel minutil teatati, et B-taseme meeskondi on nii vähe ja mängitakse ainult ühte taset. Nii mängiski meie B meeskond A-taseme meeskondade vastu. Poisid näitasid võitlustahet ning mängiti alati mängud lõpuni. Kokkuvõttes saavad treenerid rahule jääda.“

Helios 2009 grupid osalesid samuti nädalavahetusel Hillar Otto Memoriali turniiril. Treener Karl Gustav Kärner: „Mõlemal grupil läks kokkuvõttes suhteliselt halvasti, aga väga tugeval rahvusvahelisel turniiril said poisid väärt mänge tugevate vastastega. 2009 B turniir – Napid kaotused alagrupis ja üks viik viisid meid mängima 5-8. koha peale, kus kokkuvõttes tulime välja 7nda kohaga, võttes viimases kohamängus revanši alagrupis kaotatud mängu eest. 2009 A turniir – Alagrupis kahjuks kõik kaotused. FC Santoselt saime valusa 0:2 kaotuse, kus otsustavaks sai see, kes esimesena puuriluku lahti saab. Tabasime küll latti ja ründasime hästi, aga nagu öeldakse, et kui ise ei löö, siis lüüakse sulle. Teine mäng oli alagrupis Strela Pskov meeskonnaga, kus oli näha tasemevahet, võitlusliku mängu kaotasime 0:5 – Strela Pskov võitis lõpuks ka terve turniiri. Alagrupi viimases mängus kaotasime 3:4 ja see viis meid järgmisel päeval mängima 11.-13. koha peale. Esimeses mängus napp 0:1 kaotus Rakvere Tarvale ja teises mängus võitluslik 2:1 võit Pskov 747 meeskonna vastu. Poistele väga õpetlik turniir ja selle pealt saab ainult paremaks minna.“

Ka Helios 2011 vanusegrupp osales Hillar Otto Memorial turniiril ja saavutas tubli 6. koha.

Helios 2008 poisid alustasid U12 liigahooaega, kui kaotati suureskoorilises mängus Nõmme United-ile.

Helios 2007 poisid alustasid samuti hooaega, kui mängiti U13 vanusegrupis Tartu JK Tammeka vastu – pidime samuti leppima mitmeväravalise kaotusega.

Helios 2005 grupp mängis U15 II liigas JK Vasalemmaga, kus pidime tunnistama vastaste 7:1 paremust.

Tartu FC Heliose esindusmeeskond võitis hooaja esimeses kodumängus FC Äksi Wolves meeskonda seisuga 8:0.