Ostukorv: 0

Esindusmeeskond alistas liiga liidri!

TARTU FC HELIOS 8:5 TALLINNA JK LEGION II
Eile õhtul toimus väravate rohke II liiga kohtumine, kui meie esindusmeeskond võõrustas liiga liidrit Tallinna JK Legioni duubelmeeskonda. Kohtumine algas põnevalt, sest suutsime kiiresti vastast juhtima minna Eduard Desjatski  väravast. Seejärel said jala valgeks ka Markus Karu ja Emanuele Uggeri. Esimese poolaja lõpus suutsid vastased veel ühega vastata ja poolajale läksime juba 3-1 eduseisus. Teine poolaeg väravate sadu ei lõpetanud, sest Tarvi Suvi tegi kübaratriki! Pärast seda oli pall kordamööda ühe ja teise värava all ning mängu lõpuks jäi seisuks 8:5. Meie poolelt skooris ka kahel korral vahetusest sekkunud Romet Haug. Kindlasti selle hooaja üks põnevamaid mänge ka pealtvaatajatele, kus nägi väravaid igale maitsele. Järgmine mäng juba tuleval pühapäeval, kui võõrustame FCI Tallinnat.