Ostukorv: 0

Nädala kokkuvõte 9.-15 mai, Helios ja sõbrad

Eelmine nädal toimus klubi enda korraldatud Helios ja sõbrad turniir. See oli mõeldud 2013-2015 sündinud lastele. Lisaks mängiti ka meistrivõistlustel.

Treenerid andsid ülevaate toimunust.

Helios 2009 punane:

FC Helios Punane (09) vs. Valga FC Warrior (09)

Mängu alustasime tugevalt ja jõuliselt ning lõpetasime esimese poolaja 3-0 eduseisuga. Teise poolaja alguses olime kaitses hooletud ning lasime endale ühe värava tagasi lüüa. Peale seda väravat suutsime ennast kokku võtta ja lõppseisuks 9-1 võit.

Mängu protokoll

2013 punane:

Helios ja sõbrad turniir. Kuna treeneril ei jätkunud muid sõnu, kui et lapsed olid väga tublid, siis tuleb appi võtta lapsevanema koostatud statistika.

Turniiri statistika (seis, väravalööjad ja sulgudes assist):

A alagrupp
Helios 7:0 Peipsi United
1:0 Kermo (Feliks)
2:0 Feliks (Mia)
3:0 Reinar (Karl Markkus mängis 3x vastasest mööda)

Santos Valge 0:0 Helios

Alagrupiis saavutati kahe võidu ja viigi ning ühe kaotusega III koht.

V-VI koha mäng
Helios 1:0 Tammeka Valge
1:0 Fred (KarlM)

2013 kollane:

Helios ja sõbrad turniir

Helios ja sõbrad turniirTurniir oli meie jaoks super, kuna me pole palju 6+1 praktikat võistlustel saanud. Oli näha, et läksime iga mänguga paremaks ning treenerina nägin mille kallal veel tööd on vaja teha. Kokkuvõtteks 2 võitu, 1 viik ja 3 kaotust.

Helios Lähte 2013-2014:

Osales 8 võiskonda kahes alagrupis. Oma alagrupis saavutasime teise koha, mis tagas pääsme poolfinaali. Päev algas küll väga kenasti- poisid lõid ohtralt väravaid, endale lasti vähe lüüa. Tõeline võitlus hakkas aga poolfinaalides, kus kadus meie võitude seeria täielikult. Lõpuks saime siiski tugeva neljanda koha, mis näitab, et heal päeval võib hakata juba lootma medaleid. Poisid olid tublid ja harjutame edasi!

Helios 2014:

Arvestades, et paljud lapsed olid esimest korda võistlustel, mõned teist korda saime palju võitluslikke mänge ning tunda nii kaotuse kui võidu rõõmu. Lapsed olid tublid ning tuleb veel kõvasti tööd teha, et parem tulemus kaasa tuleks.