Ostukorv: 0

Nädala kokkuvõte: 30. august-5. september

U9:
Mängiti FCI Tallinna, Põlva Lootose ja Rakvere JK Tarvaga.
Välja võideldi 1 viik ja 2 kaotust. Olenemata tulemusest näidati väga head mängu ja võideldi palju!

U10:
Osaleti turniiril Valgas- mängiti FC Valga ja FA Kalevi vastu.
Poisid olid tublid, kuid on veel arenemisruumi. Võisteldi väärikalt, napid kaotused.

U11:
Käidi Võrus EMV 3. vooru mängimas.
Peeti kolm kohtumist. Kolm kaotust, kuigi lapsed mängisid väga ilusat jalgpalli, ei kardetud eksida. Kõik said mängida ja seeläbi oma kogemuse kätte.

U13:
FC Helios Kollane – Viljandi JK Tulevik
Mängisime meeskonna vastu, kes mängis eelmisel hooajal A taset ning on nüüd B tasemel palliv.
Mängu küll kaotasime aga näitasime palju sisu ja arengut meeskonnana.

U16:
Hea hoog jätkus, kui teeniti väärtuslik 2:0 võit tabeliidri JK Vändra Vapruse vastu!

U17:
Eliitliiga II liiga: U-17 Rakvere JK Tarvas 2:1 U-17 Tartu FC Helios. Kui kodus suutsime Rakverega viiki mängida, siis võõrsil pidime tunnistama Rakvere minimaalset üleolekut. Rakvere alustas teravamalt ja mäng käis valdavalt meie poolel. Õnneks ei kandnud nende rünnakud vilja. Hoopis meil õnnestus vasturünnakust väravatearve avada. Selle tulemusega lõppes ka esimene poolaeg. Rakverel õnnestus teise poolaja alguses mängu seis viigistada pärast ebaõnnestunud palli tühjendamist meie kaitsjate poolt. Pärast seda läks mäng mõlemalt poolt avatumaks. Mängu lõppfaasis õnnestus Rakverel juhtima minna, kui vastaste tsenderdus leidis kasti kohal markeerimata mängija, kes oma võimaluse kenasti ära kasutas. Sellega tulemusega ka mäng lõppes.