Ostukorv: 0

Esindusmeeskond teenis suureskoorilise võidu

TARTU FC HELIOS 8:0 FC JÕGEVA WOLVES
Eile õhtul toimus Annelinna Kunstmurustaadionil esindusmeeskonna järjekordne II liiga kohtumine, kui alistati lähirivaal FC Jõgeva Wolves seisuga 8:0. Esimene 15 minutit oli mäng tasavägine, kuid siis lõi Tarvi Suvi Heliose esimese värava ja alates sellest hetkest oli mäng meie kontrolli all. Poolajale läksime seisus 4:0 ja kohtumise teisel poolajal lõime veel neli väravat. Meie poolt olid väravate autoriteks Tarvi Suvi (3x), Steven Toomemäe, Romet Haug, Ralf Raudik ja Karl-Kristjan Kalmus. Lisaks lõid vastased ühe omavärava. Selle mänguga tõusis Tarvi Suvi 24 väravaga liiga parimaks.
Tabeliseis on endiselt väga põnev, kus viimane koht on välja selgitatud. Üks meeskond peab veel koha loovutama ja kukkuma III liigasse ning tagant poolt kolmandal meeskonnal tuleb pidada üleminekumänge. Endiselt on 5 meeskonda tasavägises võistluses, kellel võimalus II liiga põhi/ida piirkonnas liigakoht säilitada. Järgmine mäng toimub meie meeskonnal järgmisel esmaspäeval (02.11), kui sõidetakse külla JK Narva Trans U21 meeskonnale.