Ostukorv: 0

Esindusmeeskond kaotas dramaatilises lõppmängus Narvale

Täna õhtul kohtus meie esindusmeeskond JK Narva Trans U21 meeskonnaga, kes on meie liiga üks favoriitidest. Kahjuks ei suutnud me nende vastu üllatada ja kaotasime kohtumise seisuga 2:1. Esimesel poolajal läksid vastased kohe kohtumist juhtima ja 11 minutil lõid seisuks 2:0 – nii lõppes ka esimene poolaeg. Teine poolaeg algas paremini ja suutsime tekitada ka ohtlikke olukordi vastase kastis ning tabasime ka korra posti. Eriti põnevaks läks mängu lõpp, kui viimasel minutil suutis skoorida Emanuele Uggeri. Mõni minut hiljem, veel enne lõpuvilet, suutsime värava ees tekitada olukorra, kus saime teha pealelööke ning lõpuks leidis pall tee ka väravasse. Kahjuks kohtunik vilistas suluseisu ning nii see kohtumine lõppes. Kindlasti lähiajal toome teieni videopildi mängu olukordadest ja dramaatilisest lõpust. Tänane mäng näitas, et väärime rohkem punkte ja on oodata põnevat teist hooaja poolt!