Ostukorv: 0

Heliose “derby” kohtumises pidime tunnistama 1-3 kaotust

Kahjuks pidi meie esindusmeeskond eile hilisõhtul tunnistama Võru FC Helios duubli paremust seisuga 1-3. Võru Helios asus kohtumist esimesel poolajal juhtima ning vaheajale mindigi seisus 0-1. Teise poolaja alguses said vastased penalti ning mänguskooriks tablool 0-2. Suutsime lüüha ühe värava tagasi ning surusime vastast, kuid mängu lõpuminutitel andis kohtunik Võru kasuks veel ühe penalti ja lõppseisuks 1-3.

Antud mänguga on liigatabelis kõikidel meeskondadel peetud 16 mängu ja pidada veel 6 kohtumist. Jätkame endiselt teisel kohal 33 punktiga, kus Otepää on ees 43 puntiga ja tagant on tulemas Valga FC Warrior ja FC Vastseliina 30 punktiga. Järgmine mäng ongi lähirivaali Valga FC Warriori vastu. Kohtumine toimub laupäeval (7.09) Tartu Annelinna kunstmurustaadionil ja avavile antakse kell 16:00. Taas on tegemist üliolulise mänguga ja palume kõigil Tartu FC Heliose pöidlahoidjatel tulla kaasa elama!