Ostukorv: 0

Tartu FC Helios osales Võru Helios Cupil

Laupäeval, 16. veebruaril, olid võistlustules kaks Veeriku 2010 vanusegrupi võistkonda. FC Helios Veeriku saavutas turniiril tubli I koha ja Heliose teine meeskond jäi seitsmendaks. Treener kommenteerib oma poiste saavutust järgenvalt: „Mõlemad meeskonnad ei alustanud turniiri kõige paremini kuid mäng-mängult muutus mängupilt oluliselt paremaks. Kohati jäin Heliose II meeskonnaga rohkem rahule, kui näidati ilusat söödumängu. Saatuslikuks said ebatäpsed löögid, mida ei suudetud tulemuseks realiseerida.”

Laupäeval osales turniiril ka FC Helios Kõrveküla 2009 vanusegrupp. Turniiril saavutati 8. koht. „Turniir oli väga tasavägine ja poisid näitasid head mängu. Me saime kõigile vastu, kuid olime hädas rünnakute vormistamisega väravateks,“ kommenteerib poiste mängu treener Heigo Kosemets.

Pühapäeval, 17. veebruaril,  käis Võrus FC Helios Veeriku 2012 vanusegrupp. Poisid saavutasid I koha ning treener Sander Teder kommenteerib turniiri järgnevalt: „Sarnaselt eelneva päevaga, ei saanud poisid alguses üldse vedama. Mängud küll võideti, kuid mängupildiga ei saanud rahule jääda. Turniiri keskpaigas läks poistel mootor tööle ning näidati ilusaid võitluslikke mänge, mis peegeldab ka tulemuses! Treener jääb väga rahule kõikide poistega, kes mõlemal päeval turniiril osalesid.“

Samuti võttis pühapäeval turniirist osa FC Heliose Lähte 2011 võistkond, kes saavutas 6-nda koha. “Mängupilt oli väga hea ja mina jäin poistega rahule. Kõik see mida me trennis õppinud ja harjutanud oleme, kasutasid nad ka mängus,” kommenteerib treener Erik Kesa oma grupi tegutsemist turniiril.