Ostukorv: 0

Suured tänud EVIKO!

Pühapäeval, 14. aprillil, toimub Nõo Lihavürsti kevadine talgupäev, kus meie üheks ülesandeks on Veeriku Kooli staadionil asuvate multifunktsionaalsete pallimänguväljakute korrastamine.

Suured tänud Andres Nurk ja EVIKO, tänu kellele saime laudmaterjali ja vajalikke vahendeid, et kõik tööd kenasti tehtud saaksime. Täna hommikul korraldasid nad ka laudade transpordi Veeriku Kooli staadionile – see oli suureks abiks! Lisaks saime transportida ühe suure värava M. Reiniku Kooli staadionile!

Veel  kord suured tänud EVIKO-le ja Andres Nurgale, kes olid valmis FC Heliose klubi toetama! Sellised inimesed ja ettevõtted on kõigile eeskujuks!

EVIKO põhitegevuseks on ehitustööde peatöövõtt, projektijuhtimine, üldehitus- ja viimistlustööd ning restaureerimistööd. Nad pakuvad projekteerimise projektijuhtimist koos kompleksse projekteerimisega arhitektuursetest ja konstruktiivsetest lahendustest kuni tehnosüsteemideni. Projekteerimislahenduste väljatöötamisel kasutavad nad BIM ehk mudelprojekteerimist.

EVIKO omab märkimisväärselt suurt omajõudude struktuuri. Nende poolt omajõududega teostatavateks töödeks on müüritööd, betoonitööd, mullatööd, montaažitööd, plaatimistööd, krohvimistööd, maalritööd ja puusepatööd. Ettevõttes töötab kõrg- ja eriharidusega spetsialistide meeskond, kes on võimeline juhtima ehitusprojekte peatöövõtjana ning projektijuhina.

Eviko ehitusobjektid asuvad üle kogu Eesti ja Soomes. Samuti on ettevõttel Saksamaa ehituskogemus Berliinis ja Bochumis.