Ostukorv: 0

Nädalavahetus oli võistlusterohke.

U17.II: U-17 Tartu FC Santos 3:0 U-17 Tartu FC Helios. Treener: Hindrek Teder: “Sarnaselt eelmisele mängule püsisime esimesel poolajal kenasti konkurentsis. Santos oli küll domineerivam pool, kuid hoidsime taga puhtana ja nõelasime vasturünnakutega. Teisel poolajal väsisime ja nii suutis Santos kolmel korral meie väravasuu avada. Kokkuvõttes tuli tunnistada linnarivaali paremust.”

U15: U-15 Tartu FC 1:3 U-15 FC Nõmme Kalju. Treener Urmo Viickberg: “Meie poistel oli esimesel poolajal kontsentratiooniga raskusi ning poolajale mindi 0:2 kaotusseisus. Poolajal tegime õiged järeldused ning mängupilt paranes tublisti. Võimalusi oli palju (2 posti ja ridamisi nappe möödalööke), millest ka ühe lõime tagasi. Paraku viigiväravat jahtides võtsime riske, mille tõttu õnnestus vastasel vahetult lõpuvile eel veel skoorida. Lõppseis 1:3 peegeldas kompromissitut võitlust, kuid paraku tabelisse punkte juurde ei tulnud. Treenerina olin rahul teise poolajaga, kui vastastel õnnestus meie poolele pääseda harvadel kordadel. Poisid näitasid sisu ning loodetavasti õnnestub järgmises voorus taas võidulainele pöörduda.”

Tüdrukud U14: Laupäeval mängisid U14 tüdrukud oma esimese hooaja ENMV mängu Maardu LM vastu. Treener Sander Teder: “Maardu tüdrukud tulid mängule kõigest 8 tüdrukuga ehk üks tüdruk vähemuses, mille me ka kohe ära kasutasime. Hakkasime kohe mängu algusest palli kontrollima, et vastased kiiremini ära väsitada ning leidsime väga häid palle oma ründajatele, vastase kaitseliini taha. Arvestades seda, kui palju me raiskasime väravaolukordi, võtsime vastu ikkagi kindla 9-1  võidu ning saime tabelisse kirja esimesed 3p.”

U13: Tartu FC Helios 2:0 Valga FC Warrior. Treenr Ivan O’Konnel-Bronin: “Tegemist oli väga korraliku mänguga, kuid realiseerimine jäi veel siiski nõrgaks. Tulemuseks 2:0 võit ja väravaautoriteks Kristjan Täär ja Gennet Raudsepp.”

U12: FC Helios Punane 2:6 FA Tartu Kalev. U-12 poisid ehk 2009.a poisid alustasid nädalvahetusel enda ENMV sarja, kus kohtuti FA Tartu Kaleviga. Treener Karl Gustav Kärner: “Suutsime võitluslikult mängus püsida umbes 45 minutit, kus esimese poolaja seisuks jäi 1:1. Mõlemal meeskonnal oli palju võimalusi ka esimesel poolajal mängu käiku otsustada. Kahjuks teine poolaeg tegime palju kergeid eksimusi ja need karistati ka kohe ära. Meie poolelt tegi mõlemal korral skoori Stiv Starovoitov. Jääme positiivseks, pead püsti ja järgmisele mängule uue isuga. Järgmine mäng toimub juba sellel laupäeval kui võõrustame Viljandi Tuleviku poisse.”

U12: Anija JK 2:3 FC Helios Kollane. Treener Janno Jaal: “Esimene mäng peale pikka pausi ja ka kohe esimene võit kirjas. Ainult kahe vahetusega ja varu väravavahiga mängides näitasid poisid siiski oma paremust ja Kehrast tuldi tagasi kolme punktiga. Väravad: Daniel Mutso, Tauri Täpsi ja Tristan Ossul.”

U11: Laupäeval mängisid oma hooaja esimese mängu ka U11 poisid – ENMV mängu Viljandi vastu. Treener Sander Teder: “Mängiti suurepärast meeskondliku ning väga võitluslikku jalgpalli. Väga rahule saab jääda rünnakute realiseerimisoskusega, mida ka möödunud nädalatel sai harjutatud. Rünnakute ülesehitusel otsisime loogilisi lahendusi ning leidsime ohtlike palle vastaste kaitseliini taha. Tulemuseks hooaja esimese mänguga kindel 7-0 võit.”