Ostukorv: 0

Nädala kokkuvõte: 7-13 september

Foto: Aleksandr Heifets

U17 Eliitliiga II liiga B-tasand: U-17 Kohtla-Järve JK Järve 2:3 U-17 Tartu FC Helios. Treener Hindrek Teder: „Alustasime sügisringi võiduga! Mängupilt oli küll rabe ja hoolimata 2:0 edust, lasime vastasel seisu teise poolaja keskpaigaks viigistada. See oli meile äratuskellaks. Võtsime end uuesti kokku ja pärast mitmeid rünnakuid jõudsime lõpuks ka sihile.“

U14 tüdrukud: Heliose neidude võistkond pidas eelmisel nädalal kaks liigamängu. Neljapäeval kohtuti Saku eakaaslastega. „Treener Sander Teder: Mängupilt sujus väga hästi ning peagi leidsime ennast ka 1-0 eduseisust. Kahjuks päris varakult sai meie staarmängija vigastada ning silmnähtavalt jäi rünnakutel teravusest puudu. Teisel poolajal leidsime küll häid võimalusi eduseisu kasvatada, kuid hea individuaalse oskustega vastane sai meie väravavahiga üks ühe vastu ning realiseeris ka rünnaku ära, mis tegi tulemuseks 1-1. Mängu ajal sai vigastada veel 2 meie põhimängijat ning mängurollid muutusid – meie hakkasime pigem kaitsma ning vastased ründama. Tulemuseks suutsime hoida 1-1 viigi. 2 päeva hiljem läksime vastu Tammeka eakaaslastele. Kuna aastumisaega oli päris vähe ning meil endiselt 3 vigastatud mängijat, siis oli oodata väga rasket mängu. Tammeka suutis poolajaks meile 4 palli võrku lüüa. Poolajal tegime taktikalisi muutusi, mis kaitses töötas väga hästi, kuid rünnakul jäi mängijatest puudu. Tulemuseks 0-4 ning rahul saab olla teise poolajaga, kui saime oma kaitsetöö paika.”

U13: Tartu FC Helios 0:1 SK Tääksi

U12: Tartu FC Helios 5:1 Viljandi JK Tulevik. Treener Karl Gustav Kärner: „Rasketes oludes mäng, sest pidime Viljandisse sõitma ainult 1 vahetusega ja treenerina pidin võtma vastu paar riski, kus paar poissi mängisid läbi kerge vigastuse. Tulemus oli meie poolt positiivne, sest võitsime mängu 5-1. Meie poolt tegid skoori Taavi Täpsi x3 ja Stiv Starovoitov x2. Jäin poiste sooritusega väga rahule.”

U12: Helios 2009 Kollane vanusegrupp käis nädalavahetusel liigamängul Põlvas, kus kohtuti Põlva FC Lootosega. Treener Janno Jaal: „Kuna mängisime ilma vahetusteta siis teadsime juba kohe, et tulemas on raske mäng. Nii see ka läks ja pidime vastu võtma 0-9 kaotuse.”

U11: Helios 2010 võõrustas oma Eesti meistrivõistluste A-taseme mängus Tarvastu meeskonda. „Treener Sander Teder: „Võitjaks osutusime meie 8-1 tulemusega. Mängupilt oli meile soodne ning nagu ka skoorist näha, siis enamus ajast valdasime meie ka palli. Leidsime palju ohtlike olukordi peale löömiseks, kuid rünnakute lahendamine ei olnud just kõige parem. Sellegi eest, kindel võit ning mänguga saab väga rahul olla.”

U9:  Helios 2012 Kollane käis mängimas oma kolmandat meistrikate etappi B-tasemel, kust saime kätte kõik võidud. Treener Sander Teder: „Vastasteks olid Tartu Santos ning Jõgeva Noorus. Möödunud nädalal harjutasime kõvasti treeningutel rünnakute lahendamist, mis ka võistlustel hästi peegeldus, kui lõime mõlemas mängus 7 väravat. Mõlemad mängupildid olid väga meeskondlikud ning oli näha, et kõva töö on vilja kandmas.”

U8: Helios 2013 Kollane võistkond osales aasta vanemate U9 turniiril. Treener Karl Gustav Kärner: „Mängiti nii Elva, Paide kui ka Võru võistkondadega. Poistele oli väärt kogemus, kus kõik said väga õpetavad mängud ja palju mänguaega.”