Ostukorv: 0

Nädala kokkuvõte: 19-25 oktoober

NÄDALA KOKKUVÕTE: 19-25 OKTOOBER

U17 Eliitliiga II liiga B-tasand: U-17 Keila JK 2:2 U-17 Tartu FC Helios. Hooaja viimane võõrsilmäng lõppes viigiga. Treener Hindrek Teder: „Mäng toimus väga kvaliteetsel Keila naturaalmuru staadionil, mis oli vihma tõttu pehme ja mitmes olukorras tuli ette ootamatuid kukkumisi. Mängu sisseelamisega läks meil aega ja Keila võttis esimesel poolajal initsiatiivi. Läksime küll kauglöögist juhtima, kuid vastastel õnnestus standardolukorrast seis viigistada. Teisel poolajal saime oma mängu rohkem käima ja tekkis mitmeid lubavaid võimalusi. Läksime nurgalöögist mängu 2:1 juhtima, kuid normaalaja viimasel minutil õnnestus Keilal mäng viigistada“.

U15: JK Tulevik ja Suure-Jaani ÜM 6:2 Tartu FC Helios. Poisid pidasid hooaja viimase mängu Suure-Jaanis. Treener Urmo Viickberg: „Vastuoluline mäng igas mõttes. Ühest küljest saan rahul olla ründemängu ülesehitusega (realiseerimine on muidugi omaette teema), teisest küljest 2:6 kaotus ei luba mänguga rahule jääda. Olgu öeldud, et 6-st lastud väravast 2 olid penaltid ning üks väga õnnetu rikošett, mille puhul väravavahil ei jäänud mingisugust võimalust. Sügsringi alguses näidatud hoogu ei suutnud me viimastes mängudes näidata, mistõttu hooaja lõpetasime 7. kohal“.

TU14: Tartu FC Helios 0:1 Tallinna FC Ararat. Laupäeval käis U14 tüdrukutel külas selle hooaja võitjaks tulnud FC Ararati tüdrukud. Treener Sander Teder: „Kuna vastaseid see mäng enam ei mõjutanud, siis meile oli see väga tähtis mäng punkte juurde saada. Kahjuks lõppes mäng skooriga 0-1 vastaste kasuks. Esimene poolaeg oli mäng võrdsem. Mõlemad meeskonnad leidsid ohtlikue rünnakuid ning häid pealelööke. Kahjuks enda väikeste eksimustega, leidsid vastased esimesel poolajal võimaluse meile värav lüüa. Enne poolaja lõppu oli meil hea võimalus mäng viigistada, kuid kahjuks eksisime penaltiga. Teist poolaega hakkasime selgelt domineerime ning võtsime ka rohkem riske. Mängu lõpu poole leidsime ka mitu korda et väga ohtlike kontrarünnakuid tegemas, kus olime isegi 4-1 ülekaalus, kuid ikka ei suutnud me palli väravasse lüüa. Mäng oli väga põnev ning mängupilt väga meeskondlik. Võitlesime ilusti mängu lõpuni, kuid kahjuks seekord sai saatuslikuks rünnakute realiseerimine. Hetkel asume tabelis 4-ndal kohal ning pühapäeval toimub viimane mäng Tabasalu vastu, kus meil on võimalik tõusta 3-ndale kohale“.

U13: Helios 2008 lõpetas liigahooaja neljandal kohal. Treener Ivan O’Konnel-Bronin: „Tegime suure arengu meeskondlikus mängus ja distsipliinis. Pühapäeval korraldasime Tabiveres sõprusmängu – lapsed vs vanemad. Seekord võitsid lapsed seisuga 7-4“.

U11: Helios 2010 A-taseme poisid mängisid meistrikate viimase mängu mäng FCI Tallinna vastu. Treener Simone Uggeri: „Pidime vastu võtma hooaja esimese 1-2 kaotuse ning lõpetasime hooaja 10 võidu, 1 viigi ning 1 kaotusega. Esimene poolaeg oli raske mängu käima saada, kuid teisel poolajal ütleks julgelt, et domineerisime mängu meie. Suurimaks probleemiks sai duellide võitmine, kus Tallinna poisid olid füüsilisemad ja võitsid neid olukordi rohkem“.