Ostukorv: 0

Nädala kokkuvõte: 14-20 juuni

U9 Kollane:

See nädalavahetus veedeti laagris (kokkuvõtet illustreerivad pildid laagrist). Paljudel täiesti uus ja äge kogemus. Iga päevaga on lapsed ka silmaga nähtavalt iseseisvamaks muutunud.

 

U9 Lähte:

Lapsed mängisid pühapäeval oma elu esimese turniiri ning neljast mängust saadi kätte 1 viik ning kolm väga napikat kaotust.

 

U11 Lähte:

See laupäev oli lastel üle tüki aja esimene väike turniir EMV raames. Osaleti  U 11 B N/S -is, kus seekordseteks vastasteks olid Tammeka Kollane,Tammeka Must ja FC Helios Kõrveküla.

Esimene mäng oli Tammeka Kollasega,kus oldi vastasest suureskooriliselt üle. Vastastel lubati lüüa ainult ühe värava.

Teine mäng oli Heliose siseasi, kus Lähte näitas jällegi suurt väravalöömise vaistu. Seekord ei lastud vastasel ühtegi väravat lüüa!

Viimane mäng Tammeka Mustaga tõotas tulla tasavägisem. Lähte lapsed läksid küll 3:1 juhtima, kuid mõned minutid enne lõppu jäi siiski lõppseisuks 4:5- Tammeka Musta kasuks.

Kokkuvõtvalt treenerilt: “Väravaid oskame küll lüüa,aga kaitsetöö vajab harjutamist. Turniiril olles oleme kui üks meeskond, kuid paraku ei paista see alati treeningul silma. Muidu tublid poisid ja tüdrukud, kuid nüüd peaks tõsiselt ennast kokku võtma!”

 

U11 Kõrveküla:

Mängiti 3 mängu millest 2 kaotati ja 1 võideti.

 

U13 Punane:

Laupäeval mängiti kodusel Reiniku staadionil, kus alilstati Põlva Lootos tulemusega 4-3. Tõeliselt palavates tingimustes näitasid poisid tugevat iseloomu ning võiduvärav löödi mängu lõpus, teisel üleminutil.

U13 Kollane:

Neljapäeval toimus mäng, kus Helios 2009 Kollane ja Viljandi JK Tulevik said omavahel ühe korraliku mängu. Seda selle suure palavusega. Kaotati küll suureskooriliselt, kuid treeneri jaoks oli see super võimalus poisse tundma õppida ja seda just raskes olukorras.  

 

U16:

Mängiti tabeli teise- Harju JKga. Peale rasket mängu tuli siiski tunnistada vastaste 4-2 paremust.

 

U17:

U17 Eliitliiga II liiga: U-17 FC Kuressaare 7:1 U-17 Tartu FC Helios

Mäng toimus Kuressaares 30 kraadises kuumuses. Koduvõistkond oli selgelt domineerivam pool ja nii keskenduti valdavalt kaitsmisele ja panustati vasturünnakutele. Kahjuks jäi mäng lõpuks siiski väga ühepoolseks. Mängus tehti väga palju individuaalseid vigu, mille vastasvõistkond ka mitmel juhul väravaks vormistas. Mängiti nii individuaalselt kui ka meeskondlikult alla oma tavapärase taseme.