Ostukorv: 0

Nädala kokkuvõte: 10-16 august

U17.II.II: U-17 Tartu FC Helios 2:2 U-17 FC Sillamäe Kalev ja FC Phoenix ÜM. Treener Hindrek Teder: “Esimene poolaeg lõppes väravateta viigiga. Olime küll domineerivam pool ja lõime ka lubavaid võimalusi, kuid realiseerimine jättis soovida. Teisel poolajal jätkasime pressingut ja lõpuks jõudsime ka kaks korda sihile. Kahjuks järgnes sellele hooletu kaitsemäng ja kiire vastaste värav. Vastased said sellest innustust juurde ja kostitasid meid ka viigiväravaga.”

U14 tüdrukud: Tartu FC Helios 9:0 FC Kuressaare. 15.08 võõrustas tüdrukute U14 võistkond Kuressaare eakaaslaseid. Treener Sander Teder: „Mängu algus ehmatas küll korraks tüdrukud ära, kui Kuressaare tüdrukud hakkasid meid kõrgelt pressima. Saime sellele kiirelt vastu ning leidsime ka üsna pea oma esimesed ohtlikud võimalused vastaste väravavahi kasti. Pärast esimest meie löödud väravat, ei lasknud me ka enam naljalt vastaseid oma poolele. Rünnakul leidsime järjepidevalt häid avanemisi ja täpseid sööte ning tulemuseks igati väärt 9-0 võit. Hetkel asume pärast 7-ndat mängu 6 võidu ning 1 kaotusega teisel kohal.“

U12: Tartu FC Helios Punane 4:3 Paide Linnameeskond I. Nädalavahetusel kohtus Tartu FC Helios Punane võistkond U12 liigas Paide Linnameeskonnaga. Treener Karl-Gustav Kärner: „Esimesel poolajal saavutasime 3:1 eduseisu, aga teisel lasime vastastel järele tulla ja muuta seisuks 3:3. Poisid säilitasid võitlusvaimu ja lõpuks suutsime mängu enda kasuks pöörata. 4:3 võit meile – skoori tegid Taavi Täpsi , Stiv Starovoitov ja Filippo Uggeri. Järgmine mäng juba sellel pühapäeval kui kohtume Tammeka Valge võistkonnaga.

U12: Suure-Jaani United 11:4 Tartu FC Helios Kollane