Ostukorv: 0

Hoffmann Servis OÜ toetas jõusaalivarustuse ostmist

FC Heliose esindusmeeskonna ja vanemate noortegruppide mängijatel on võimalus alates aasta algusest kasutada enda jõusaali. Koostööd tehakse Musta Noole Vennaskonnaga, kes on andnud ühe oma ruumidest rendile FC Heliosele. Suure panuse jõusaali idee teostamisele andis Hoffmann Servis OÜ, kes aitas klubil varustust ja seadmeid osta. Oleme selle üle väga tänulikud!!!

“Olen lapsevanema ja ettevõtjana seotud FC Helios jalgpalliklubiga juba selle asutamisest saati. Üldse jalgpalliga veel pikemalt. Toetame sporti ja klubilist tegevust, sest see loob väga head võimalused laste liikumisharjumuste tekkele ja füüsiliste kui ka sotsiaalsete oskuste arenguks,” kommenteerib ettevõtte juht ja klubi lapsevanem Janek Hoffmann klubisse panustamist.

OÜ Hoffmann Servis on 1995.aastal asutatud rasketehnika teenindusettevõte, mis tegeleb peamiselt veoautode ja nende haagiste ning agregaatide remonditööde ja tehnohoolduste teostamisega. Ettevõte asub Tartu maakonnas, Tartu – Jõhvi maantee 15. kilomeetril Vedul, mis remondib ja hooldab peaaegu kõiki tuntud veokeid ja haagiseid. Neist eelistatuimad ja levinumad on MAN, Scania, Volvo, Mercedes Benz jne.

Alates 2003.aastast on OÜ Hoffmann Servis MAN veoauto- ja bussitehase ametlik servicepartner Eestis. Seoses sellega teostavad suure tähelepanelikkusega just MAN kaubamärki kandvate sõidukite nii hooldus-, remont kui ka garantiiremonttöid.

Ettevõtte koduleht: www.hoffmann.ee