Ostukorv: 0

FC Heliose jalgpallurid osalesid Tallinnas ja Viljandis turniiridel

2019. aasta teisel nädalal olid Tartu FC Heliose noored jalgpallurid juba uuesti võistlustules. 12-13. jaanuar viis puna-kollased mängumehed Tallinna kui ka Viljandisse.

Veeriku 2009 mõlemad grupid käisid samuti Tallinnas, kus võeti osa Nõmme Talveliiga teisest etapist. Treener Karl Gustav Kärner kommenteerib võistlust järgmiselt: „Veeriku 2009 punane sai esimeses mängus kerge ehmatuse, kui FC Tallinna vastu poole mängu pealt mäng ära lagunes. See äratas poisid üles ja lõppkokkuvõttes etapil teine koht, mis tegi meist hetkel kahe etapi kokkuvõttes punktide summaga Talveliiga liidriteks. Viimane etapp toimub 02.03. Veeriku 2009 kollaste tulemus ei olnud kõige parem, aga poisid said väga võitluslikud mängud ja hulga kogemust.“

Veeriku 2007 osales, Ivan O’Konnel-Bronini juhendamisel, Tallinnas peetud Nõmme Talveliiga II etapil. Kokku võttis etapist osa 6 võistkonda, kus meie jalgpallurid said tulemuseks viigi ja 4 kaotust. Esimeses mängus kohtuti JK Aguri meeskonnaga ning mängiti 1:1 viiki. Teises mängus saadi napp kaotus FC Tiigrite vastu. JK Tallinna Kalev ja FC Nõmme United näitasid meist paremat mängu ja olid selgelt paremad. Meil sel korral lihtne polnud, kuna oli ka lühike koosseis – kummardus neile, kes meeskonda kuulusid ja südikalt võitlesid! Kaotustest on alati midagi õppida ja võitleme edasi!

Veeriku 2005 grupp osales laupäeval Simone Uggeri juhendamisel „Viljandi Cup Tulevik 2019“ saaliturniiril, kus seitsme võistkonna konkurentsis saavutati tubli 4. koht. Võistkonna parimaks valiti Hugo Salmar.

  • Tartu FC Helios 3:2 Pärnu JK Vaprus
  • Tartu FC Helios 2:5 FC Valmiera
  • Tartu FC Helios 3:1 Vändar JK Vaprus
  • Tartu FC Helios 3:0 Keila JK
  • Tartu FC Helios 0:0 Viljandi JK Tulevik
  • Tartu FC Helios 2:4 Paide LM