Ostukorv: 0

FC Helios osaleb 2019. aastal U17 ja U19 Eliitliigades

Jalgpalli liidu lehel avaldati eliitliigades registreerunud võistkonnad. U19 Eliitliigas mängib tänavu üheksa meeskonda: Tallinna FC Levadia, Tallinna FC Flora, Tartu FC Helios/Jõgeva Noorus 96, FCI Tallinn, FC Nõmme United, Tartu JK Tammeka, JK Narva Trans, Rakvere JK Tarvas, JK Tabasalu. Sel aastal oleme jõud ühendanud Jõgeva Noorus 96 jalgpalliklubiga.

Jõgeva treener ja klubijuht Igor Orlov kommenteerib koostööd järgmiselt: „Kuna oleme väike klubi, siis on liigat üksi raske mängida. Eelmisel aastal tegime koostööd Põltsamaaga ning sellel aastal leidsime koostöö koha FC Heliosega. Meil on mitmed koondise kandidaadid ning ka Heliosel on häid mängijaid – eesmärk on kindlasi jõuda poodiumile!“

“Olen väga rõõmus, et järgmine aasta on meil võimalik uuesti mängida U19 Eliitliigas! Arvan, et koostöö Jõgevaga saab olema väga huvitav, sest meil on head mängijad ja samamoodi on Jõgeval talendikad pallureid,” kinnitab FC Heliose treener Simone Uggeri samuti oma sõnadega , et tegemist on heal tasemel võistkonnaga. Lõpetuseks lisab ta: “Arvatavasti tuleb vinge hooaeg, kus tahan näha mängijate kirge jalgpalli vastu ja soovi võita kõiki võistkondi.”

U17 Eliitliigas osaleb kokku 30 võistkonda, mis on omakorda jaotatud kolmeks tugevusgrupiks. FC Helios on registreeritud II liigasse, kus peale meie võtavad mõõtu järgmised klubid: FC Elva, Viljandi JK Tulevik, Raplamaa JK, Keila JK, Nõmme Kalju FC, Läänemaa/Hiiumaa, Tartu JK Tammeka, Eesti U15, Maardu LM, Jõhvi FC Alliance, Pärnu JK Vaprus.

U17 Eliitliiga alustab tänavu 2. märtsil ning U19 Eliitliiga 16. aprillil.