Ostukorv: 0

Esindusmeeskond andis tabeliliidrile kodus üleminutitel viigpunkti käest

Kolmanda liiga valitsejate FC Tarvastu kodus asusime juba 16ndaks minutiks Tarvi väravatest 2:0 juhtima. See seis püsis kuni esimese poolaja lõpus me ei suutnud vastaste kiirrünnakut peatada ja poolaja viimasel minutil määrati Tarvastu kasuks õnnetu, kuid õiglane penalti. Mõlemad väljakuperemeeste väravd lõi Tarvastu kõige kõvema vasaku jalga pallur Denis. Vaheajale mindi 2:2 viigiseisult.

Teisel poolajal jätkus võitluslik mõlemapoolsete võimalustega mäng. Normaalaja viimasel minutil oli meil suurepärane šanss võtta Tartusse kaasa ka võidupunktid, kuid kahjuks jäi väravavahiga üks-ühele olukorras peale Tarvastu goalie. Kolm minutit hiljem, 90+3 minutil saatis Tarvastu pika audi meie värava alla, kus esimesena oli jaol mulkide ründaja Rauno. Üldpildis Heliose meeste poolt hästi mängitud, kuid napi kaotusega lõppenud mäng, mis näitas, et suudame kõigile vastu saada!

Järgmine nädalavahetus ülitähtis mäng kodus EMÜ SK vastu!