Ostukorv: 0

Eelmise nädala tulemused ja sündmused

Helios Kõrveküla  nädal möödus tavapäraselt treenides ning lõppes vanemate poiste jaoks liigamänguga Tallinnas. Kahjuks pidime vastu võtma kaotuse, kuid poistel motivatsiooni jagub ning saame oma murekohtade lihvimisega liikuda ainult paremuse poole.

Rakveres, naiste rahvaliigas, kohtusid FC Heliose naised ja JK Naished – olime võidukad, seisuga 11:0. Värava lõid: Johanna Nurk 4, Sirly Napritson 1, Kerli Huik 1, Merlyn Valberg 2, Anet Post 1, Trine Ots 1, Angeelica Kokla 1.

Laupäeval mängisid U13 tüdrukud oma esimese meistrikate mängu JK Tammeka vastu. Mäng oli väga ilus ja väga võrdne. Lõppskooriks pidime tunnistama Tammeka 4-7 paremust. Saatuslikuks saigi, kumb meeskond täpsemini oma lööke raami lööb. Treener Sander Teder jäi tüdrukutega väga rahule, sest see mida treeningutel on harjutatud oli mängupildis väga hästi näha.

Pühapäevla mängisid Helios 2010 poisid Reiniku staadionil treeningmänge Helios 2009 poiste ja FC Elva meeskondade vastu. Kõik poisid said kõvasti mänguaega. Olime omale seadnud kindlad eesmärgid, millest tublist kinni peeti. Mängupildis oli näha väga head ning ilusat meeskondliku mängu, mida ka olime nädalaid kõvasti harjutanud.

Helios 2009 Punane grupp mängis eelmisel laupäeval järjekordse liigamängu, kus tasavägises mängus jäädi alla FA Tartu Kalevile 2:4. Meie poolt tegid skoori Stiv Starovoitov ja Reivo Kalle Toomik.

Reedel toimus Tähtvere spordipargis Heateo jooks 2019. Sündmuse eesmärk oli aidata väikest Olegi, kellel on raske kaasasündinud immuunpuudulikkus. Koostöös toetajatega koguti tema aitamiseks 19 001 euroot. Ka FC Heliose jalgpalliklubi otsustas sel päeval jalgpallitreeningutest pausi teha ning käisime üheskoos jooksmas, et samuti Olegi toetamiseks panus anda.

U12 liiga: Tartu FC Helios (Lähte grupp) – Rae Spordikool Kalev Valge – tulemus 1:6

U13 liiga: Tartu FC Helios  – Põlva FC Lootos – tulemus 0:6

U17 II Eliitliiga: Eesti U15 koondis – U17 Tartu FC Helios- tulemus 4:1.

U19 Eliitliiga: U19 Tartu FC Helios/Jõgeva SK Noorus 96 – U19 Tallinna FC Flora – tulemus 2:1

III Lõuna Liiga: Valga FC Warrior – Tartu FC Helios – tulemus 2:2