Ostukorv: 0

Nädala kokkuvõte: 27. september-3. oktoober

U12:
Mängisime reedel tugeva Merkuuri vastu. Mängu algus oli meie jaoks väga raske. Vastased tulid väga suure hurraaga ja suutsid seetõttu esimesel poolajal lüüa mitu väravat. Teisel poolajal tegime parandusi oma mänguplaanis ja suutsime ise hakata rünnakuid tekitama. Kahest heast rünnakust tulid ka meie värvavad.
Väravalööjad: Marten Laanemaa ja Ragnar Maasikamäe

U16:
Hooaja viimases mängus alistati 2:1 Nõmme Kalju.
Aastale sai pandud väärikas punkt. Eriti rahul saab olla hooaja teise poolega, kiitus poistele!

U17:
U-17 FC Kose 6:1 U-17 Tartu FC Helios
Kui koduväljakul suutsime Koset võita, siis võõrsil jäime nende vastu hätta. Kahjuks vaevlesime taaskord koosseisuprobleemidega ja mitmed olulised mängijad jäid haiguse tõttu mängult eemale. Kose oli seekord domineerivam võistkond ja eriti valmistasid meile peavalu nende kiired ääred. Juba esimesel poolajal lasime vastastel lüüa kolm vastuseta väravat. Teise poolaja alguses saime pärast Vellendi väravat mängu tagasi, aga paraku ei suutnud seda momentumit kaua hoida ning 4:1 seisult meie hoog rauges.