Ostukorv: 0

Nädala kokkuvõte: 2.-8. august

2013 punane

Eile käidi Rakveres turniiril. Mängigida sai Rakvere JK Tarva, Tartu Tammeka ja Maardu linnameeskonna eakaaslastega. Väravaarve ei jäänud avamata ja lapsed said hea kogemuse.

Tüdrukud U15

Kodusel Veeriku staadionil suudeti alistada Flora, seisuga 6-2. Selle mänguga avati selle hooaja võiduarve. Kirja saadi ka kübaratrikk!

U17

U17 Eliitliiga II liiga: U-17 Võru FC Helios 5:1 U-17 Tartu FC Helios.

Võru sõsarklubilt tuli vastu võtta kaotus. Võru alustas mängu väga aktiivselt ja tugeva surve all lõppes esimene poolaeg Võru 4-väravalise eduseisuga. Teisel poolajal Võru pressing lakkas ja saime järjest enam mängu sisse. Pall püsis järjest enam vastaste poolel ja saime mitmeid lubavaid rünnakuid, kuid vaid üks neist maandus vastaste väravas. Kokkuvõttes võib öelda, et mängisime selgelt alla enda võimete ja positiivseid hetki on sellest mängust vähe.

Naised
Kodumäng peeti Welco naiskonnaga. Mäng oli väga võitluslik ja suutsime seisuga 1-0 võita. Liigume hea emotsiooniga edasi.