Ostukorv: 0

Esindusmeeskond kaotas Maardule 2:3

TARTU FC HELIOS 2:3 MAARDU LINNAMEESKOND II
Eile õhtul toimus põnev lahing, kuid kahjuks meie esindusmeeskond pidi taas kaotusvalu tundma. Esimesel poolajal ei saanud kumbki meeskond oma mängu käima, kuid mõni minut enne esimese poolaja lõppu suutsid vastased siiski enda pealelöögi realiseerida ja poolajale mindi vastase juhtimisel 0:1. Teist poolaega alustasid meie mehed paremini ja mõni minut pärast avavile suudeti Markus Karu pealelöögist mäng viigistada. Seejärel võttis taas vastane mänguinitsiatiivi ja lõi meile kaks väravat vastu. Pärast 1:3 seisu, kui mängida oli jäänud 25 minutit, muutus mängupilt väga võitluslikuks ja meie mehed näitasid tahtmist. 79-ndal minult skooris Tristan Hoffmann, kuid sellest ei piisanud ja võitluslik mäng lõppes Maardu 2:3 paremusega.
Järgmine esindusmeeskonna kohtumine toimub juba sel phapäeval, kui minnakse Tartu Sepa Jalgpallikeskuse kunstmuruväljakule, et vastamisi minna Tartu JK Tammeka III meeskonnaga.