Ostukorv: 0

Heliosele tasavägises mängus viigipunkt

Tänases kuumuses toimus sama kuum lahing, kui kohtusid kaks Tartu klubi võistkonda. Kohe kohtumise alguses lõi Welco mängija kauglöögi väravasse ning külalised said kohtumit juhtima. Meie meeskond avaldas tükk aega survet, kui Emanuele Uggeri tegi kauni soolovärava, kus kõik vastased üle jooksis ja lõi skooriks 1:1. Seejärel pani oma skoorimasina tööle Tarvi Suvi ja tegi taas kübaratriki! Poolajale läksime 4:1 eduseisus. Kahjuks teisel poolajal olime täiesti teistsugune meeskond ja tegime lihtsaid vigu. Vastased lõid ühe tagasi 63-ndal minutil. Mäng oli juba meie, kuid Welco ei jätnud jonni ja skoorisid 89-ndal minutil ning veel enne mängu lõppu lisaminutitel. Lõppskooris 4:4 ja pigem kaotasime 2 punkti, kui võitsime ühe. Seekord nii. Järgmine kohtumine toimub kolmapäeval, kui sõidetakse külla JK Sillamäe Kalevile.