Ostukorv: 0

Nädala kokkuvõte: 19.- 25. juuli

22.-26.07 toimus Heliose treeninglaager Piiril/Käärikul. Laagris osalesid Heliose U16, U17 ja U19 grupi mängijad. 5-päevas treeninglaagri jooksul võeti ühendvõistkonnana osa ka Otepää valla lahtistest meistrivõistlustest jalgpallis, mis toimus Tehvandi staadionil. Kuue võistkonna arvestuses saadi kokkuvõttes küll viimane koht, kuid sellest hoolimata jagus pinget nii mitmeski mängus viimaste minutiteni välja. Arvestades, et tegemist oli paljude noormängijate jaoks debüüdiga täiskasvanute turniiril, siis koha osas kõrgeid sihte endale ei seatud, vaid mindi pigem kogemusi ammutama.
Ka Tartus toimus laager- poisid, ja ka üks tüdruk, käisid igapäevaselt (19.-23. juuli) Veeriku staadionil. Treenerid Martin ja Mart korraldasid terve päeva jooksul neile vahvaid jalgpallilisi tegevusi. Laagri viimasel päeval said kõik osalised enda omandatud ja lihvitud jalgpallioskused proovile panna ja võistelda auhinnale.

Tartu FC Heliose naiskond osales laupäeval Puhja Cup 2021 naisharrastajate turniiril, mille võitis teist aastat järjest!

Tartu FC Heliose naiskond alistas finaalis pärast 0:0 lõppenud normaalaega penaltitega 2:0 Puhja Spordiklubi Barca II naiskonna.
Turniiril löödud väravate autorid olid Trine Ots, Mari Raamat ning Raili Lellep.
Turniiri võistkonna parim oli seekord Raili Lellep.
Ühtlasi valiti turniiri parimaks väravavahiks Annabel Kuul Tartu FC Heliose naiskonnast.