Nädala kokkuvõte: 12.-18.september

On olnud väga tihe turniiridenädal, lähemalt saad lugeda juba allpool.

2009

Punane vs. Tallinna FC Levadia

Mängu alguses olime hästi sees ja mõlemale poolele tekkis palju võimalusi. Kahjuks esimese poolaja lõpuks jätsime keskel vastasele natukene palju ruumi ja nad pääsesid kauglöögist 1:0 juhtima.

Teisel poolajal muutsime natukene pressingut ja vastased hakkasid taga rohkem eksima. Kahjuks ei suutnud me oma võimalusi ära kasutada ja mäng lõppes seisuga 0:1.

Protokoll

2011

FC Helios vs FC Tallinn

Laupäeval käisime meistrivõistlustel, kus vastaseks oli FC Tallinn. Mäng oli väga võrdne, poisid pingutasid tugevalt ning tekkis ka palju võimalusi, kuid lõpuks lõime siiski ainult ühe värava. Lõppseis 1:2 Tallinna kasuks.

2012

FC Helios vs FC Valga

Reedel võistles 2012 grupp meistrivõistlustel FC Valga vastu, võideldi tugevalt, kuid lõppseisuks jäi siiski 1:6 vastase kasuks.

Kääriku Cup

Laupäev ja pühapäev toimus ka Kääriku Cup. Noored olid väga tublid ning mängus Santosega väljuti 6:0 seisus. Võrule kaotati aga seisuga 0:4. Üldkokkuvõttes oli väga hea kogemus noortele ning kümnes koht 12st.

2013

EMV turniir Tallinnas

Pühapäeval toimus FC Tallinna meistrivõistluste turniir, kus 2013 grupp mängis FC Tallinna, Keila ja Kiviõli Irbis Alliance’i vastu.

Suutsime kõiki vastaseid võita, hoolimata, et turniiri jooksul polnud just kõige paremad, kuid piisavad, et lõpptulemuseks on 4:0 Keilaga, 1:0 Kiviõli Irbis Alliance’i ning 4:1 FC Tallinn vastu.

Eesti meistrivõistlustel tegime kokku 4 turniiri, kaotasime vaid 1 mängu ning kõik teised võitsime.

Suurepärane EMV aasta!

2014

EMV turniir Kohtla-Järvel

Esimene mäng oli ka turniiri kõige raskem mäng Maardu LM vastu. Magasime veel natukene bussisõidust aga mäng lõppes siiski 3:2 seisu ja meie võiduga.

Teine mäng oli Santose vastu, kus meie oma mängu üldse ei suutnud peale suruda ja väga palju jooksime kokku ning ei tahtnud sööta, lõppes siiski nagu ka Maardu mäng 3:2 võiduga meile.

Kolmas mäng oli vs. JK Alliance ja Jõhvi JK Noova ÜM, siin mängus suutsime hästi mängu käima saada ja lõime palju ilusaid väravaid. Mäng lõppes seisuga 12:1 meie kasuks.

Neljas mäng oli Ida-Virumaa JK Alliance-ga, sarnaselt kolmandale mängule saime hästi mängu käima ja näitasime head tiimimängu söötudega. Seisuks 14:3 võit meile.

Kokkuvõtteks on väga hea tulla tagasi nelja võiduga, kuid on veel palju nurki mida lihvida ja mängijatele edasi anda.

Protokoll

2015

EMV turniir Veerikul

Laupäeval toimus meistrivõistluste turniir Veerikul, kus 2015 grupis mängisid 2 võistkonda. Kokku 3 võitu ning 1 kaotus. Mängiti Põltsamaa, Viljandi Tulevik ja Viljandi Tulevik Sinisega.

Lapsed mängisid suurepäraselt, olles mänguliselt ja tehniliselt üle kõigist vastastest. See üks kaotus oli ka mannetu, sest vastane tegi väravale kokku ainult 2 lööki ja sai mõlemad sisse, kuid meie tegime 15 lööki ja kahjuks ei saanud ühtegi väravat.

15 teine grupp võistles hetkel vaid kogemuse pärast, seetõttu ka väravaid ei löödud, kuid turniiril osales palju uusi mängijaid.

Sellega said kõik eestikate EMV turniirid tehtud, (aasta jooksul 4 turniiri) viimane oli kõige edukam, kus korjati kõige rohkem võite.

Endast aasta vanematega mängides tehti väga hea tulemus ja võib rohkem kui rahul tulemusega olla!

U16

Laupäeval läksid U16 poisid meistrivõistlustel vastu Võru FC Heliosele. Sügisene ilm on noorte tervisega teinud oma töö ning mängule olime sunnitud minema vähemuses, platsil oldi kokku üheksakesi. Esimene poolaeg mängisime suurepäraselt, kuid teisel poolajal väsisime ning mängu lõpptulemus oli 0:7 Võru kasuks.