Ostukorv: 0

Kontakt

Üldinformatsioon:

Nimi: FC Helios MTÜ

Aadress: Ilmatsalu 3K, 50412 Tartu

Reg. kood: 80307505

Kontor: +372 5684 3232

E-mail: fchelios@fchelios.ee

Kontonumbrid:

a/a EE331010220113946012 SEB

a/a EE272200221057086393 Swedbank

a/a EE917700771001479134 LHV

Kontor:

Ilmatsalu 3K Tartu, avatud E-R 12.00-17.00.

KLUBI PERSONAL

Urmo Viickberg

Tegevjuht/noortetööjuht

 +372 5665 6708

 urmo@fchelios.ee

Marten Lombiots

Turundus- ja projektijuht

 +372 5623 9585

 marten@fchelios.ee

Sigrid Vider

Sekretär/raamatupidaja

 +372 5684 3232

 fchelios@fchelios.ee

Mari Mets

Füsioterapeut

 +372 504 0379

 mari@fchelios.ee

TREENERID

Urmo Viickberg

Veeriku 2001, Veeriku 2002-03, Veeriku 2010, Lähte

UEFA A

 +372 5665 6708

 urmo@fchelios.ee

Karl Gustav Kärner

Veeriku 2009 Punane, Veeriku 2009 Kollane

EJL D

 +372 5661 7172

 karlgustav@fchelios.ee

Simone Uggeri

Veeriku 2001, Veeriku 2002-2003, Veeriku 2004

UEFA B

 +372 5635 8699

 simone@fchelios.ee

Heigo Kosemets

Kõrveküla Kollane, Kõrveküla Punane, Esindus

UEFA B

 +372 5668 0306

 heigo@fchelios.ee

Hindrek Teder

Veeriku 2005

Veeriku 2008

EJL C

 +372 527 7102

 hindrek@fchelios.ee

Sander Teder

Tüdrukud, Veeriku 2010

Veeriku 2012

EJL D

 +372 5683 7967

 sander@fchelios.ee

Ivan O’Konnel-Bronin

Veeriku 2006, Veeriku 2007

UEFA A

 +372 5669 8408, +372 5800 5404

 ivan@fchelios.ee

Erik Kesa

Lähte 2010, Tabivere grupid

EJL D

 +372 5346 0484

 erik@fchelios.ee

Ott Pluum

Veeriku 2013

EJL D

 +372 5360 5393

 ott@fchelios.ee

Valeri Šabanov

Veeriku 2011

 +372 5823 0193

 valeri@fchelios.ee

Artur Lõhmus

Väravavahid

 +372 5343 7880

 artur@fchelios.ee

Anu-Reet Samulin

Naised

 +372 5638 5367

 anureet@fchelios.ee