Ostukorv: 0

Kontakt

Üldinformatsioon:

Nimi: Mittetulundusühing FC Helios

Aadress: Ilmatsalu 3K, 50412 Tartu

Reg. kood: 80307505

Kontor: +372 5684 3232

E-mail: fchelios@fchelios.ee

Kontonumbrid:

a/a EE331010220113946012 SEB

a/a EE272200221057086393 Swedbank

a/a EE917700771001479134 LHV

Kontor:

Ilmatsalu 3K Tartu, avatud E 12.00-17.00, T 10.00-14.30 ja K, N, R 10.00-17.00.

Välisuksest pääseb sisse helistades numbril 5684 3232.

KLUBI PERSONAL

Urmo Viickberg

Juhatuse liige

 +372 5665 6708

 urmo@fchelios.ee

Pille Soodla

Sekretär/raamatupidaja

 +372 5684 3232

 fchelios@fchelios.ee

Aulika Laagus

Turundusjuht

 +372 5741 7130

aulika@fchelios.ee

Mari Mets

Füsioterapeut

 +372 504 0379

Aleksander Kattel

Kohtunike koordinaator

 +372 509 2139

 aleksander@fchelios.ee

TREENERID

Urmo Viickberg

UEFA A

 +372 5665 6708

 urmo@fchelios.ee

Simone Uggeri

UEFA A

 +372 5635 8699

 simone@fchelios.ee

Ott Kukk

EJL C

 +372 5346 2851

 ottkukk@fchelios.ee

Hindrek Teder

EJL C

 +372 527 7102

 hindrek@fchelios.ee

Annabel Luuk

EKR 6

 +372 557 2335

 annabel@fchelios.ee

Valeri Šabanov

EJL C

 +372 5823 0193

 valeri@fchelios.ee

Mart Born

EJL C

 +372 5626 4008

 mart@fchelios.ee

Martin Murumaa

EJL C

 +372 529 6871

 martin@fchelios.ee

Marcus Maasikamäe

EJL D

 +372 5595 2479

 marcus@fchelios.ee

Jan-Erik

Jan-Erik Lai

Lastejalgpall

 +372 5322 5253

 janlai@fchelios.ee

Jaanika Piibar

Lastejalgpall ja Playmakers

 +372 5669 8479

 jaanika@fchelios.ee

Erki Mõttus

 

 +372