Ostukorv: 0

Nädala kokkuvõte: 19. – 25.september

2009 punane

Helios 2009 Punane vs. Pärnu JK Vaprus

Ma ei tea kas see oli pikast sõidust või vara ärkamisest aga esimene poolaeg me ei suutnud absoluutselt mängida ja olime platsil täiesti kadunud, häirekellad ei hakanud lööma ka peale vastaste väravaid. Esimene poolaeg olime 0:3 taga. Teise poolaja alguses natukene asi paranes ning suutsime mõned olukorrad tekitada aga peale vastase neljandat väravat oli poisid murtud ja rohkem meie olukordi tekitada ei suutnud. Lõppseis 0:5 kaotus.

Protokoll

2011

FC Helios vs. Tartu JK Tammeka Sinine

Laupäeval, 24.09 toimusid meistrivõistlused koduväljakul Tammeka Siniste vastu, seekord pidime vastaste paremust tunnistama ning mängu seisuks jäi 1:6 kaotus.

Protokoll

2012

FC Helios vs. Põlva FC Lootos

Pühapäeval, 25.09 võisteldi koduväljakul Põlva Lootose vastu, noored olid väga tublid ja see oli täiesti meie mäng, seda näitas ka 7:0 võit Põlva üle.