Ostukorv: 0

Esindusmeeskond võttis magusa revanši!

TARTU FC HELIOS 6:0 JÕGEVA SK NOORUS 96
Eile võttis esindusmeeskond magusa revanši, kui alistas Jõgeva SK Noorus 96 meeskonna seisuga 6:0. Kohe kohtumise alguses oli näha, et meie tahtsime väga seda mängu võita. Kohtumise 15-ndal minutil lendas Aleksander Kattel teisel korrusel ja lõi nurgalöögist peaga 1:0. Mõned minutid hiljem sai jala valgeks Tarvi Suvi ja poolajale läksime 2:0 eduseisus. Teisel poolajal kontrollisime samuti mängu ja väravaid lõid Markus Karu, Tarvi Suvi, Emanuele Uggeri ja Tristan Hoffmann. Lõppskooriks 6:0 ja olulised kolm punkti tabelis kirjas. See tõstis meid tabelis 11-ndale positsioonile ja väljapoole ohust langeda tagasi kolmandasse liigasse. Järgmine kohtumine toimub juba sel neljapäeval, kui mängime linnarivaali meeskonna Tartu JK Welco II-ga.