Ostukorv: 0

Esindusmeeskond teenis Kohtla-Järvel kolm punkti!

KOHTLA-JÄRVE JK JÄRVE U21 1:3 TARTU FC HELIOS
Eile õhtul oli esindusmeeskond võidukas ja Kohtla-Järvel tuldi tagasi 3:1 võiduga!!! Meeskonna kapten Robin Grossi kommentaarid pärast mängu: „Seekord pidime meeskonnaga hakkama saama kõige olulisema lülita – meie peatreenerita. Tänase mängu võtmesõnaks oli “meeskonnatöö”. Algusest peale oli meeskond mängus sees ja üksteist pidevalt toetamas. Esimene poolaeg kulges pigem meie taktikepi all ning ainult ühe väikse eksimuse tõttu lasime vastased mängu tagasi. Teiseks poolajaks olime mänguks paremini valmis ja vastased kiire söödumänguga lahti arutanud – tasuks kiired 2 väravat. Tasub märkida, et kõik väravad sündisid suurepärase meeskonnatöö tulemusena. Tänan Jannot kiire valmisoleku eest Simone asendamisel ja kindlasti kõiki mängijaid, kes jätsid endast kõik platsile.” Meie väravaautorid: Aleksander Kattel, Emanuele Uggeri, Janno Jaal . Järgmine kohtumine teises liigas toimub järgmisel pühapäeval (27.09), kui võõrustame Jõgeva SK Noorus 96 meeskonda.