Ostukorv: 0

Esindusmeeskond sai Valgast jagu ja jätkab kindlalt teisena

Esindusmeeskond suutis täna põnevas lahingus alistada Valga FC Warriori seisuga 3-1. Läksime kohtumist kiirelt juhtima, kui väravavõrku sahistas heas hoos olev Romet Haug. Poolaja lõpus said vastased karistuslöögi ja endine Eesti Meistriliiga mängija Sander Rõivassepp oli täpne ning poolajale läksime 1-1 seisus. Alustasime teist poolaega väga hästi ja üsna kohe lõime 2-1 värava ja seejärle ka 3-1. See murdis vastased ja lõpptulemuseks võit ning ülitähtsad 3 punkti.

Meie värvad:

Romet Haug 1

Tarvi Suvi 1

Germo Pärli 1

Hetkel jätkame tabelis teisel positsioonil ning meie seljataga on FC Tarvastu ja Tõrva ühendmeeskond 32 punktiga ja Valga FC Warrior 30 punktiga. Hetkel on FC Vastseliinal 30 punkti, kuid neil on homme mäng ja nemad võivad tulla meile 3 punktiga veel lähemale. Järele on veel jäänud 5 mängu ja järgmises kohtumine on tuleval laupäeval Tartu JK Tammeka IV vastu.