Ostukorv: 0

Esindusmeeskond pääses väikeses karikas järgmisesse ringi

Tartu FC Helios jõudis väikses karikas järgmisesse ringi, kui alistas penaltiseerias FC Lebo Ülesanne meeskonna. Esimene poolaeg lõppes vastaste paremusega 1-0. Teise poolaja alguses läksid vastased ette juba 2-0, kuid meie mehed võitlesid lõpuni. Ei keegi muu, kui Tarvi Suvi skooris 65 minutil seisuks 2-1 ning 82 minutil said vastased kirja omavärava. Lisaajale mindi seisuga 2-2 ning nii ka jäi. Edasi läks mängu saatus penaltite realiseerimisele. Meie puurilukk Romet Sepp tõrjus kaks penaltit ja meie mehed olid täpsed ning võitsime kohtumise penaltitega 3-4!!!

Treener Simone Uggeri: “Arvestades seda, et vastased mängivad rahvaliigat, tegid nad meie elu raskeks – tahaksin neid selle eest kiita! Hea meel on edasi saada järgmisesse ringi, aga ootan meeskonnalt rohkem. Nûûd puhkame nädala aega ja siis paneme uuesti sajaga. Tahame oma eksimused parandada!