Ostukorv: 0

Dondella OÜ

Oleme väga tänulikud OÜ-le Dondella, kes andis Heliose Perepäevale oma panuse. Kõigil perepäeval osalenud naistel, neidudel ja tüdrukutel oli võimalik võita Dondella ja Siselly kaubamärgi all tuntud ehteid ja kinkekaarte! Soovitame kindlasti tutvuda Dondella.com ja Siselly.com e-poodidega!

Dondella ehted on inspireeritud lihtsast, ajatust ja naiselikust ilust, mõjudes samal ajal salapärase, õrna ja kordumatuna. Dondella ehted on naisele, kes teab oma väärtust, naudib ilu ja lubab endale luksust. Dondella on unikaalne bränd, mis on suunatud peamise sihtgrupina just Skandinaavia kui ka Euroopa naistele,kes oskavad hinnata eelkõige ennast ning väärtustavad seda, mida nad armastavad.

Ehted on valminud oma ala professionaalide käe ja valvsa pilgu all ning läbinud kvaliteedi kontrolli. Mitte midagi ei ole jäetud juhuse hooleks, kõik on loodud selleks, et pakkuda Sulle parimat parimate seast. Selle tunnuseks on ehetele pitseeritud Dondella initsiaalid.

www.dondella.ee


Siselly kaubamärgi alt leiate hõbeehteid, moeaksessuaare-ja poolvääriskive. Oma tegevuses lähtuvad nad võtmesõnadest nagu klassika, mood, omapära, naturaalne või siis ka väike “kiiks”. Oluliseks peetakkse eelkõige ehteid ning aksessuaare, mis toovad rõõmu, ilu ja sära argiellu. Siselly kaubamärk on inspireeritud vabadusest, loovusest, muutustest, hingest, rõõmust ja värvikusest. Lähtuvalt nendest võtmesõnadest on valmistatud ka Siselly ehted ja aksessuaarid.

www.siselly.com