Ostukorv: 0

AS Farmi Piimatööstus

Oleme väga tänulikud Farmi Piimatööstusele, kes annab oma panuse Heliose Perepäevale.

Farmi Piimatööstus on Eesti kapitalil põhinev piimatööstus. Tänases majandussituatsioonis on äärmiselt oluline, et kliendid teaks: ostes Farmi tooteid aitad kaasa töökohtade ja eestimaise piimatööstuse säilimisele. Lisaks saab Farmi Piimatööstus end pidada Eesti vanima, Kunda piimatööstuse järglaseks, mis asutati ligi 160 aastat tagasi.

Farmi kaubamärk on olnud turul juba aastast 1999. Pakendite peamiseks kujunduselemendiks on rahvariide vöö. Farmi logo inspiratsiooniks on päike ja sõlg (ehe). Vöö kui ühendus erinevate põlvkondade vahel, kui ühendus mineviku traditsioonide ning kaasaegse tehnoloogia vahel, kui kaitse “halbade jõudude” vastu – selle sümbolina on ta tuntud kõigis Balti riikides (ja ka mujal). Igal tootel on erineva maakonna vöömuster, nii et lisaks maitseelamusele on pakenditel täita ka hariduslik eesmärk.

Lisaks välimusele töötavad nad ka toodete kvaliteediga, sisuga. Toorpiima kvaliteet on igapäevase ülirange kontrolli all. Tooteid valmistatakse kõrgete kvaliteedistandardite alusel, kasutades Eesti toorpiima, moodsat tehnoloogiat ning eriväljaõppe saanud personali. Standardeid jälgitakse igapäevaste kvaliteeditestide ja toormaterjali hügieeni kontrollimise abil (toorpiima varumises, tootmises ja lõpptoodangus).

www.farmi.ee