Ostukorv: 0

Tule trenni!

FC Helios

FC Helios on Lõuna-Eestis tegutsev jalgpalliklubi, mille eesmärgiks on pakkuda lastele jalgpallirõõmu ja heal tasemel jalgpalliharidust ning tuua nendeni selle suurepärase mängu sära, millele elab südamest kaasa kogu maailm. FC Helios väärtustab alati oma tegevuses hoolivust, avatust, edasipüüdlikkust, positiivsust, ausust, lapsesõbralikkust ja läbipaistvust. Klubi nimetus Helios tuleneb kreeka keelest, mis tähendab päikesejumalat, päikest. Helios on nimi, mis peidab endas positiivset energiat, soojust ja avatust. Helios meie aja kontekstis tähendab kestvust, elujõulisust ja sära – sära, mida soovime targalt ja ausalt tegutsedes ka oma sportlikes tulemustes märgata. FC Heliose treenerid hoolivad väga lastest ja oma tööst ning annavad alati endast parima, et kõik oleks täpselt nii nagu ühes kaasaegses ja edasipüüdlikus jalgpalliklubis olema peab
FC Helios
FC Helios1 week ago
Noor spordihuviline!

Ootame sind FC Heliose jalgpallitreeningutele liikumisaastal 2023.

Mis sind ees ootab?
☀️Lõbusad ja kaasahaaravad treeningud
☀️Tasuta proovikuu
☀️Võistlused ja laagrid
☀️Kvalifitseeritud treenerid

Treenigutega liitumiseks vali endale meelepärane võimalus:
Täida ankeet: https://www.fchelios.ee/et/liitu
Helista: +372 5684 3232 või +372 5665 6708
Saada e-mail: fchelios@fchelios.ee

Jagamine on rangelt soovituslik!😇

FC Helios on Tartus ja selle ümbruses tegutsev jalgpalliklubi, mille eesmärgiks on pakkuda lastele jalgpallirõõmu ja heal tasemel jalgpalliharidust. Üritame lasteni tuua selle suurepärase mängu sära, millele elab südamest kaasa kogu maailm.

FC Helios väärtustab alati oma tegevuses hoolivust, edasipüüdlikkust, läbipaistvust, iseseisvust, omavahelist koostööd ja sära, et lastest kasvaksid täisväärtuslikud kodanikud.

Liitu ka Sina meiega! Sobiva grupi ja treeningajad leiad siit!

jalgpalliklubi FC helios Tartu noortegrupp

Meie käe all ei treeni ainult lapsed! Treeningutele ootame ka naisharrastajaid!

Tartu FC Helios naiskond 2021

Klubi tegevustega saab kursis olla jälgides meid Facebookis, Instagramis ja YouTubes.