Ostukorv: 0

FC Helios

FC Helios on Lõuna-Eestis tegutsev jalgpalliklubi, mille eesmärgiks on pakkuda lastele jalgpallirõõmu ja heal tasemel jalgpalliharidust ning tuua nendeni selle suurepärase mängu sära, millele elab südamest kaasa kogu maailm. FC Helios väärtustab alati oma tegevuses hoolivust, avatust, edasipüüdlikkust, positiivsust, ausust, lapsesõbralikkust ja läbipaistvust. Klubi nimetus Helios tuleneb kreeka keelest, mis tähendab päikesejumalat, päikest. Helios on nimi, mis peidab endas positiivset energiat, soojust ja avatust. Helios meie aja kontekstis tähendab kestvust, elujõulisust ja sära – sära, mida soovime targalt ja ausalt tegutsedes ka oma sportlikes tulemustes märgata. FC Heliose treenerid hoolivad väga lastest ja oma tööst ning annavad alati endast parima, et kõik oleks täpselt nii nagu ühes kaasaegses ja edasipüüdlikus jalgpalliklubis olema peab
FC Helios
FC Helios2 days ago
🤝TARTU FC HELIOS – RAIGO KUUSIK🤝

🙌 Meie järgmiseks esindusmeeskonna uueks liitujaks on Raigo Kuusik. Raigo on 20 aastane ründaja, kes mõned aastad tagasi Heliosest JK Welcosse liikus. Seal sai ta kogemust ka Welco esindusmeeskonnas esiliiga tasemel, kuid põhikoormust kandis ta ikkagi II liiga meeskonnas, mängides eelmisel hooajal 19 kohtumises ja lüües 9 väravat.

🗣 Küsisime Raigo liitumise osas kommentaari ka esindusmeeskonna peatreenerilt Simone Uggerilt: „Tore on taas näha Raigot Heliose mängusärgis. Kolme aastaga on ta mängijana palju muutunud ja arenenud. Kindlasti annab Raigo meile palju juurde ründefaasis ja toob positiivset võitlust positsiooni eest ka teistele ründajatele. Ta sulandus kohe hästi meeskonda ja lisaks me tunneme üksteist varasemalt, seega on lihte jõuda ühisele keelele ja saavutada eesmärke. Mänguisu on tal suur ja fännid saavad näha palju Raigo väravaid!

🗣 Mida aga ütleb uus liituja Heliose kohta ja millised on mõtted uueks hooajaks?: „Kuna olen Helioses varasemalt mänginud, siis tundsin enne siia tulemist enamus mängijaid ja peatreenerit. Treener hindab minu tugevusi kōrgelt ja meil on super arusaam ning üksteise mōistmine. Keskkond on klubis väga hea. Hooajalt ootan domineerivat mängupilti ja teiste klubide hävitamist. Isiklikult löön palju väravaid ja aitan tiimi nii palju kui suudan.”
.
.
#fchelios #treenimängijavõida #jalgpall #esindusmeeskond #ejl #talent #prospect #teineliiga #meistrivõistlused #soccer #football #südamejapalliga #player #newsigning #uusmängija