Ostukorv: 0

FC Helios

FC Helios on Lõuna-Eestis tegutsev jalgpalliklubi, mille eesmärgiks on pakkuda lastele jalgpallirõõmu ja heal tasemel jalgpalliharidust ning tuua nendeni selle suurepärase mängu sära, millele elab südamest kaasa kogu maailm. FC Helios väärtustab alati oma tegevuses hoolivust, avatust, edasipüüdlikkust, positiivsust, ausust, lapsesõbralikkust ja läbipaistvust. Klubi nimetus Helios tuleneb kreeka keelest, mis tähendab päikesejumalat, päikest. Helios on nimi, mis peidab endas positiivset energiat, soojust ja avatust. Helios meie aja kontekstis tähendab kestvust, elujõulisust ja sära – sära, mida soovime targalt ja ausalt tegutsedes ka oma sportlikes tulemustes märgata. FC Heliose treenerid hoolivad väga lastest ja oma tööst ning annavad alati endast parima, et kõik oleks täpselt nii nagu ühes kaasaegses ja edasipüüdlikus jalgpalliklubis olema peab
FC Helios
FC Helios2 hours ago
📣TARTU FC HELIOSE JALGPALLIKLUBI KUTSUB NOORI ÕUES TREENIMA📣

😊 Meil on hea meel, et lõpuks on 26. maist taas 10 liikmelistes gruppides treenimine välitingimustes lubatud. Spordiklubina teame ja näeme, kui oluline on noortel liikumine värskes õhus. Kahjuks on paljude spordialade sisetreeningud veel keelatud, kuid kel soov väljas jalgpalli mängida, siis meie ootame Teid väga!

⬇️ Meie treeningud toimuvad Tartu M.Reiniku kunstmurustaadionil kesklinna vahetusläheduses ja Tartu Veeriku Kooli staadionil. Ootame liituma noori 2006-2016 sünniaastatega. Treenime Tartu vallas ka Kõrvekülas ja Lähtel – ka sinna on uued jalgpallisõbrad oodatud!

❤💛 FC Helios on Tartus ja Tartumaal tegutsev jalgpalliklubi, mis loodi 2010 aastal. Tänaseks on Helios kasvanud Tartumaa pallimänguklubide seas suuremate hulka, kus treenib 300 noort ja 50 täiskasvanut. Usume, et FC Heliose jalgpalliklubis saab igaüks välja elada enda jalgpallipisikut ja suure pühendumuse korral teostada enda unistusi jalgpallikarjääris nii mängija kui treenerina.

☎️ Seega lapsevanemad, kellel tekkis rohkem huvi treeningute ja klubi tegemiste vastu, siis võtke julgelt ühendust meie noortetöö juhiga telefonil 5665 6708 või leidke sobiv treeninggrupp meie kodulehelt ja täitke liitumisankeet (https://www.fchelios.ee/et/liitu/).

Kohtumiseni trennis👋!
.
.
#fchelios #treenimängijavõida #jalgpall #trenn #treeningud #tartulinn #tartu #tartumaa #tartuvald #kõrveküla #lähte #veeriku #kesklinn