Ostukorv: 0

FC Helios

FC Helios on Lõuna-Eestis tegutsev jalgpalliklubi, mille eesmärgiks on pakkuda lastele jalgpallirõõmu ja heal tasemel jalgpalliharidust ning tuua nendeni selle suurepärase mängu sära, millele elab südamest kaasa kogu maailm. FC Helios väärtustab alati oma tegevuses hoolivust, avatust, edasipüüdlikkust, positiivsust, ausust, lapsesõbralikkust ja läbipaistvust. Klubi nimetus Helios tuleneb kreeka keelest, mis tähendab päikesejumalat, päikest. Helios on nimi, mis peidab endas positiivset energiat, soojust ja avatust. Helios meie aja kontekstis tähendab kestvust, elujõulisust ja sära – sära, mida soovime targalt ja ausalt tegutsedes ka oma sportlikes tulemustes märgata. FC Heliose treenerid hoolivad väga lastest ja oma tööst ning annavad alati endast parima, et kõik oleks täpselt nii nagu ühes kaasaegses ja edasipüüdlikus jalgpalliklubis olema peab
FC Helios
FC Helios2 days ago
UUS TREENER!

Kuigi Jan-Erik on oma grupiga tegutsenud juba septembrist, siis siiani pole me teda Teile tutvustanud.

Jan iseendast:
“Sattusin jalgpalli juurde 5 aastaselt, kui mu vanemad suunasid mind jalgpallitrenni lasteaias. Ma usun, et sealt jõudiski minuni jalgpallipisik.

Jalgpallimaailmas olen alati olnud mängija kuid just hiljuti tekkis võimalus katsetada treeneri rolli. Olin kaua sellele sammule mõelnud, ehk peale pakkumise saamist, ei olnud raske otsust teha.

Mu suurim hobi ongi jalgpall, kuid mulle meeldib ka rattaga sõitmas käia või arvutimänge mängida.

Minu grupp (Helios 2011-2012) on mõeldud küll algajatele, kuid nad on siiski väga motiveeritud (ja motiveerivad), ning nad suudavad hästi adapteeruda uute olukordadega.”