Ostukorv: 0

FC Helios

FC Helios on Lõuna-Eestis tegutsev jalgpalliklubi, mille eesmärgiks on pakkuda lastele jalgpallirõõmu ja heal tasemel jalgpalliharidust ning tuua nendeni selle suurepärase mängu sära, millele elab südamest kaasa kogu maailm. FC Helios väärtustab alati oma tegevuses hoolivust, avatust, edasipüüdlikkust, positiivsust, ausust, lapsesõbralikkust ja läbipaistvust. Klubi nimetus Helios tuleneb kreeka keelest, mis tähendab päikesejumalat, päikest. Helios on nimi, mis peidab endas positiivset energiat, soojust ja avatust. Helios meie aja kontekstis tähendab kestvust, elujõulisust ja sära – sära, mida soovime targalt ja ausalt tegutsedes ka oma sportlikes tulemustes märgata. FC Heliose treenerid hoolivad väga lastest ja oma tööst ning annavad alati endast parima, et kõik oleks täpselt nii nagu ühes kaasaegses ja edasipüüdlikus jalgpalliklubis olema peab
FC Helios
FC Helios2 days ago
Heliose mängija Eesti U15 koondises!

Üleeile tõmbas meie noormägija Mait Vaino selga sini-must-valge särgi ja esindas U15 koondist U17 eliitliiga II liigas. Kirja saadi terve mäng.

Samas liigas on Vaino ka varem Eestit esindanud, kuid selle korra tegi eriliseks see, et mängida sai ta omaenda koduklubi vastu!

Mait Vaino: “Mängida oma kodutiimi vastu ei olnud midagi uut, sest ma treenin nende samade poistega igapäevaselt koos, kuid õhtu tegi eriliseks see, et mind oli kutsutud mängima koondise ridadesse.
Koondises on ikkagi teistsugune kui koduklubis mängimine - kõik mängijad tulevad eri kohtadest kokku ja see on põnev.
Sini-must-valges vormis mängida on uhke tunne ja tekitab kõvasti tahtmist edasi treenida. Kui mul tuleb kunagi võimalus mängida rahvusvaheliselt teiste maade vastu, siis ma ka seda teen, aga praegu keskendun enda oskuste arendamisele.”

#fchelios #eestikoondis