Heliose esindusmeeskond pidid kolmandas liigas tunnistama Kuusalu paremust

02.06.2017

Eile Kuusalu Keskkooli staadionil peetud kohtumises astus Helios vastu liigas kaheksandal kohal paiknevale Kuusalule. Väravaterohkes mängus jäi peale kodumeeskond, kes sai suure 5-1 võidu. Heliose ainukese värava lõi Taavi Palu.

12 mängijaga Kuusalusse sõitnud Heliosel ei saanud kindlasti kerge olema, kui astuti vastu endast liigatabelis mitu kohta kõrgemal oleva Kuusaluga. Helios mängis esimest poolaega kui võrdne võrdsega, kui mõlemad võistkonnad tekitasid häid väravalöömis olukordi, aga pall kahjuks väravasse ei läinud.

Teisel poolajal hakkas juhtuma. Kui poolaja algus oli samamoodi kompav ja jõuline, siis oli kodumeeskond see, kes esimesena skoori tegi. 68. minutil asuti mängu juhtima, kui värava lõi Keio Kivistik.

See värav oligi see, mis käivitas kodumeeskonna väravakraanid. Kulus vaid seitse minutit, kui taaskord värav löödi. Sealt edasi löödi kümne minuti sees veel kaks väravat ja tehti seisuks 4-0 kodumeeskonna poolt vaadatuna.

Masendav seis, aga Helios ei olnud alla andnud. Vahetusest mängu sekkunud Taavi Palu, kes oli vahepeal toore vea eest ka kollase kaardi saanud, suutis esimesel lisaminutil võõrsilmeeskonna eest ühe tagasi lüüa. 1-4 Heliose poolt vaadatuna.

Aga mäng ei olnud sellega veel lõppenud. Kuigi Taavi skooris väga mängu lõpus, siis oli Kuusalul veel nii palju aega, et üks värav veel lüüa. 5-1 värav löödi mängu teisel üleminutil ja sellega vormistati ka mängu lõpptulemus.

Helios hoiab pärast seda kaotust liigas 11 kohta.