Helios U14 sai võimsa võidu Tallinna Kalevi vastu

10.06.2017

Neljapäeval Kalevi Keskstaadioni kunstmuruväljakul peetud U14 esiliiga kohtumises võitis Tartu meeskond koduplatsil mänginud pealinna eakaaslaseid 3-2. Heliose väravad lõid Andero Väikene, Tanel Lille ja Mauris Villems.

Helios oli see, kes end alguses paremini käima sai. Juba kolmandal minutil asuti juhtima, kui Andero Väikene värava lõi. Aga nende eduseis ei jäänud kauaks püsima. Vaid kaheksa minutit hiljem viigistasid Kalevi mängijad mänguseisu. 1-1

Helios ei andnud järele ja pressis edasi. 30. minutil saatis neid ka edu kui Tanel Lille taaskord Tartu meeskonna ette lõi, andes neile 2-1 eduseisu.

Aga taaskord suutis kodumeeskond seisu viigistada. Teise poolajal alguses mängiti Heliose kaitseliin üle ja tehti seisuks 2-2.

Spordis saadab õnn tugevamaid ja selle mängu põhjal paistab, et Heliosel oli rohkem õnne. Mängu teisel üleminutil lõi Marius Villems Heliose taaskord ette, andes neile 3-2 eduseisu. Nüüd enam kodumeeskonnal viigistamiseks aega ei olnud ja võõrsilmeeskond sai kirja kolm punkti.

Helios hoiab nüüd kaheksa mängu järel liigas seitsmendat kohta. Tallinna Kalev on neljas.