Helios U14 kaotas Sparta JK-le 5-4

12.06.2017

Eile Tallinnas, Nike Arenal peetud kohtumises pidi Helios U14 esiliigas tunnistama Sparta JK paremust. Kodus mänginud Sparta kirjutas 5-4 tulemusega lõppenud mängu järel tabelisse kolm punkti. Heliose väravate eest vastutasid Mauris Villems (3) ja Gern-Kristofer Petin.

Heliose meeskonna treener Kalmer on varasemalt öelnud, et nende tänavune hooaeg ei ole olnud selline nagu ta oleks ette kujutanud. Väga paljudel juhtudel on punkte kaotatud mängudes, kus taseme poolest ollakse vastasest tegelikult üle.

Seekord mäng algas Heliose jaoks kenasti. Mauris andis meeskonnale kiire 1-0 eduseisu ja mängijad olid tulemuse nimel nõus pingutama.

Aga paraku läksid asjad nihu. Sparta lõi neli vastuseta väravat enne kui Helios arugi sai, mis juhtus. Ja seda vaid esimese poolajaga. Mänguseis oli sel hetkel 4-1 kodumeeskonna poolt vaadatuna.

Helios läks teisele poolajale tugevamalt peale ning kohe poolaja alguses vähendas Mauris meeskonna kaotusenumbreid 4-2-le. See oli Maurise teine värav mängus.

Kodumeeskond aga nõelas kohe vastu ja vaid minut pärast Maurise teist väravat lõi Sparta enda viienda. 5-2.

Aga Helios ei olnud veel viimast sõna öelnud. Nad alustasid tagasitulekut, mille jooksul Mauris lõi enda kolmanda värava ning ühe lisas veel ka Gern-Kristofer. 4-5 võõrsilmeeskonna poolt vaadatuna.

Aeg sai aga enne otsa, kui Helios suutis viigini jõuda ning Tartust kohale sõitnud meeskond pidi vastu võtma järjekordse valusa kaotuse. Helios hoiab üheksa mängu järel tabelis seitsmendat kohta. Sparta on viies.