Helios U14 kaotas esiliigas Pärnu JK Vaprusele

04.06.2017

Eile Pärnu kunstmurustaadionil peetud kohtumises jäi peale kodune Vaprus, kes alistas minimaalselt Tartust kohale sõitnud Heliose 2-1 kodumeeskonna poolt vaadatuna.

Treener Kalmeri kommentaar:

„Esimesel poolajal läks mäng käest. Lasime lüüa kaks väravat, tagasi jõudsime lüüa ühe. Esimese poolaja mäng polnud hea, nii kaitses kui rünnakul. Löödud värav oli positiivne. Paraku ei mänginud sellist mängu, mida oleks pidanud mängima. Vastane mängis kaitses hästi. Teine poolaeg oli hea, aga ei suutnud täppi panna. Teisel poolajal survestasime kenasti.“

Kaotus Pärnule oli treeneri arvates kaotatud kolm punkti. „Pärnu on näidanud teistele hambaid ja me oleksime pidanud sellega arvestama. Meeskond oli hea, kohal olid paljud mängijad, võiks öelda isegi grammi võrra tugevam kui Tammeka vastu. Kui oleksime näidanud sellist mängu nagu Tammeka vastu, siis oleksime kindlasti võitnud,“ sõnas Kalmer.

„Tahame olla võistkond, kes mängib palliga, aga kui me teeme söödueksimusi, tahame kiiresti lüüa, siis tulevad vead sisse. Liiga tormakas mäng. Poolkaitsete ja rünnaku vaheline koostöö puudus. Poolikud ei tee kaitsetööd, kaitsed jäid omapead. Keegi koguaeg loodab väljakul teiste peale. Palju sööduvigu. Teine poolaeg oli parem, aga vastane suutis ära seista. Olukordi oli palju, aga ei suutnud ära lüüa,“ kommenteerib treener.

Kõige suurema probleemina toob Kalmer välja teatud poiste vähese trenniskäimise, sest mängus tehtud vigu oleks võimalik vältida, kui poisid käiksid trennis.

Tartu FC Helios U14 hoiab liiga kümne meeskonna arvestuses üheksandat kohta.