Helios U11 kaotas võõrsil suurelt Elvale

05.06.2017

Üleeile Palupera staadionil peetud kohtumises kahe Tartu maakonna meeskonna vahel tuli võitjaks kodumeeskond Elva Valge, kes alistas Heliose tulemusega 10:0.

Helios läks mängule küllaltki sümpaatse koosseisuga, aga kuna Elva poisid on vanemad, füüsiliselt tugevamad ja osavamad, siis saab suurtest kaotusenumbritest aru.

Treener Hindrek Tederi kommentaar: „Mäng toimus jahedal ja tuulisel juunikuu päeval Palupera staadionil. Helios oli kohal korraliku koosseisuga, registreeritud mängijate hulgast oli vaid kaks puudujat. Mäng algas agressiivselt. Võimalusi tekkis järjest mõlemal, kuid mida aeg edasi, seda enam lõppesid rünnakud just Heliose värava all. Nii õnnestuski Elva mängijatel mitmel korral kasti joonelt vabalt löögile pääseda ja oma võimalused väravateks realiseerida. Esimene poolaeg lõppes Heliose jaoks seisuga 0:3. Teisel poolajal Elva pressing aina tugevnes ja Heliosel oli raskusi oma värava alt palli lahti mängimisega. Kodumeeskonna väravanälg oli suur ja mäng lõppes Heliose kaotusega 0:10.”

Kokkuvõtvalt võib öelda, et Heliosel oli raskusi endast füüsiliselt tugevamate vastu.