Helios kaotas U17 esiliigas Tammekale

02.06.2017

Kolmapäeval Tamme staadionil peetud U17 esiliiga kohtumises pidi kodumeeskonnana mänginud Helios alla vanduma Tammeka eakaaslastele, kes võitsid 1-6 võõrsilmeeskonna poolt vaadatuna. Heliose värava lõi Raigo Kuusik.

Liigas teist kohta hoidev Tammeka oli mängule vastu minnes enesekindel. Helios, aga tahtis hooaega parandada ja esimesed punktid kirja saada, sest enne Tammekaga kohtumist olid nad kaotanud kõik kohtumised.

Aga kohe kui mäng pihta hakkas oli näha, et Heliosel saab väga raske olema. Nii ta siis läkski, kui Tammeka esimesel poolajal kiire 2-0 edu haaras. Kahel korral tegi skoori Dominic Laaneots.

Teisel poolajal ei läinud olukord paremaks. Kui Helios sai ühe kollase kaardi teise järel, teenides neid terve mängu peale kolm, siis oli Tammeka see, kes väravaid lõi. Teise poolaja 40 minuti jooksul löödi veel neli väravat ja mindi 0-6 juhtima.

Kuigi mängupilt oli väga nutune ja Tammekast jõud üle ei käinud, siis suutis Helios siiski ühe värava lüüa, kui skoori tegi Raigo Kuusik. Värav oli sel korral vaid lohutuseks pärast valusat kaotust.

Helios on liigas viimasel kohal, olles kaotanud kõik seitse sel hooajal peetud kohtumist.

 

Treener Simone Uggeri kommentaar: „Tammeka vastu mäng oli esimene poolajal väga võitluslik. Mõlemad meeskonnad üritasid teha oma mängu, kindlasti Tammeka mängupilt oli natuke parem kui meie oma, kuigi esimesel poolajal oli meil ka väravaolukordi. Kahjuks pärast kümnendat minutit sai Danyel Meitsar (tipuründaja) väga tõsise vigastuse ja pidime mängima kümnekesi (see oli juba neljas mäng, kus jääme vähemusse). Mängijad andsid niipalju kui neil oli ja sellega olen väga rahul, sest pingutuse mõttes kõik andsid maksimumi. Kahjuks viimasel kümnel minutil olime meie väga väsinud ja nemad kasutasid selle ära, et neli väravat lüüa.“