Helios kaotas U17 esiliigas suurelt Tallinna Legionile

04.06.2017

Tallinnas Wismari staadionil peetud kohtumises Tallinna JK Legioni ja Tartu FC Heliose vahel jäi võitjaks koduplatsil mänginud meeskond, kas alistas Tartust külla sõitnud Heliose suurelt 10:0.

Ühe mehega vähemuses mänginud Heliosel ei olnud kodumeeskonna rünnakute blokeerimiseks palju lahendusi. Kui esimese poolaja järel oli skoor „vaid“ 3-0, siis teisel poolajal ei suutnud võõrsilmeeskond Legioni vastu rohtu leida ning kodumeeskond karistas väsinud tartlaseid veel seitsme väravaga, tehes mängu lõppseisuks 10-0.

Heliose eest said mängus kollase kaardiga hoiatatud Erik Ott-Jõõgre ja Silver Känna.

Tartu FC Helios on kümne meeskonna arvestuses liigas viimasel kohal, Legion on kolmas.

Treener Simone kommentaar: „Esimene poolaeg olime veel mängus, aga viimati on meil palju probleeme rünnaku lõpetamisega, oleks võinud seis natuke paremaks muuta, sest tegelikult oli meil võimalusi. Teine poolaeg oli katastroof, mõned mängijad hakkasid alla andma, sest kui juba esimesel minutil hakkad vähemuses mängima ja vahetusi ka pole, aga kindlasti sellepärast ei tohi alla anda. Kindlasti minu töö on üritada mängijatel positiivsus säilitada, kuigi hetkel on meil just see puudu. Teisel poolajal väsimuse pärast tekkis liiga palju ruumi liinide vahel ja seal Legion oli väga hea, kasutas neid momente. Kõigil on vaja eneseanalüüs vaja teha ja üritada kõik koos seda seisu parandada.“